БФ "Незламні"

БФ "Незламні"

Загалом проєктів
2
Загалом зібрано
33230952,88 грн
Благодійний фонд "Незламні" – це благодійна організація, головною метою якої є залучення коштів на благодійні та соціальні проєкти для забезпечення діяльності Національного реабілітаційного центру "Незламні" на базі Першого медобʼєднання Львова.

Національний реабілітаційний центр "Незламні" ("Unbroken") – це унікальне місце, де дорослі та діти, які постраждали від війни, отримують комплексну кваліфіковану медичну допомогу. Це невідкладна медична допомога, реконструктивна хірургія, ортопедія і роботичне протезування. Постраждалим не лише встановлюють протези, тут їх виготовляють. Окрім того, у Центрі займаються фізичною, психологічною та психосоціальною реабілітацією постраждалих військових та цивільних. Допомога пацієнтам надається безкоштовно.

Головне завдання фонду "Незламні" – зробити так, щоб українці лікувались вдома в Україні і не шукали допомоги за кордоном, або в різних медичних закладах. Для цього необхідно забезпечити матеріально-технічну базу, устаткування та наявність надсучасного медичного обладнання в стінах лікарні, де мотивований медичний персонал цілодобово рятує життя постраждалих. Також однією з задач є професійний розвиток лікарів і медсестер. Саме тому велика увага приділяється організації навчальних програм, обміну досвідом, стажувань та приїзду колег з-за кордону. 

Діяльність фонду базується на підзвітності, прозорості, відповідальності та залученості громадян з будь-яких куточків світу задля досягнення головної мети – доступу кожного українця до сучасної медицини та гарантії отримання кваліфікованої допомоги в своїй країні. 

Рішення у Фонді ухвалюються, виходячи з потреб пацієнтів та лікарів. Запити формує команда Національного реабілітаційного центру "Незламні". 100% зібраних благодійних грошей, за вирахуванням комісій платіжних систем, спрямовуються безпосередньо на статутні завдання благодійної організації.