БО "Фонд родини Нечитайло"

БО "Фонд родини Нечитайло"

Загалом проектів
2
Загалом зібрано
108065,59 грн
Ми допомагаємо проектам та ініціативам, які створюють важливі, якісні соціальні послуги/ продукти для людей з інвалідністю та їх родин або допомагають попередити проблеми зі здоров'ям і підтримати якість життя; Фонд реалізує власні проекти, бере участь у фінансуванні програм інших благодійних та громадських організацій, підтримує актуальні соціальні ініціативи.

Напрями нашої діяльності:

- "Інклюзія. Жити на рівних" - створення засобів та умов, що допомагають людям з інвалідністю жити повноцінним життям.
Цільова група: люди з інвалідністю та їх родини. В рамках цього напряму підтримуємо ініціативи соціального підприємництва в інтересах людей з інвалідністю та їх сімей. Діє проект "Книга Брайлем" та безкоштовної партнерської онлайн-бібліотеки для людей з вадами зору; Діє проект "Хочу Бачити. Південь" - направлений на попередження дитячої сліпоти в результаті захворювання ретинопатія недоношених. Та інші проекти.

- "Допомога поруч". В центрі нашої уваги:
людина, її здоров’я та повноцінне життя – допомагаємо на лікування складних захворювань, які потребують довготривалого і дороговартістного лікування; актуальні соціальні ініціативи сільських територіальних громад та підтримка соціальних об’єктів.