Дарина Пилипчук

Дарина Пилипчук

АРТ-ДИРЕКТОРКА

Головне завдання Дарини в команді фонду - робити так,  щоби про благодійність дізнавався увесь світ, у якомога креативніший спосіб. Її посада дозволяє придумати та втілити від «а» до «я» будь-яку божевільну ідею, а колеги будуть тими людьми, які дадуть п’ять на фініші.

Дарина прийшла до нас працювати, коли їй було лише 20 років і нічого не знала про благодійність. Думала, що її десь точно обманюють, адже так не буває, щоб космічні суми йшли не в чиюсь кишеню, а на благодійність, винятково на визначену мету, за якою конкретна людина. Згодом вона отримала відчуття причетності до масштабних змін і зрозуміла, що вона на своєму місці. Дарина обожнює щодня те, що робить.

Якщо описати словами те, за що Дарина любить свою роботу, то це буде  зворотній зв’язок, який ніби і в цифрах, і в графіках, однак насправді  - у врятованих життях, змінених долях, в якісних зрушеннях в країні. За те, що зранку вона йде в свій другий дім. За те, що всіх нас об’єднує  - big idea і цінності, які надихають на неможливе щодня.

Поза роботою Дарина обожнює подорожі, музичні фестивалі, концерти улюблених виконавців. А ще обожнює навчання – це пристрасть, це те, що її надихає.