Юна Чанківська

Юна Чанківська

CSR менеджерка

В нашій команді у Юни все почалося з операційного матрацу :) В складі ініціативної групи вона з друзями вирішили допомогти Охматдиту, оголосили збір коштів і прийшли до УББ з проханням допомогти оформити благодійний проект і ефективно його реалізувати. З того почалось знайомство Юни з нашою командою, після чого її запросили працювати на посаду – менеджера по роботі з корпоративними донорами. Іншими словами, якщо  ви – соціально відповідальний бізнес і хочете зробити успішний проект, про який дізнається весь світ, то вам до Юни.  Вона допомагає компаніям будь-якого масштабу та профілю генерувати та втілювати  благодійні ідеї. Юна обожнює свою роботу за те, що в ній щодня трапляються дива. За знайомства із неймовірними людьми, які рухають цей світ вперед. 

Офлайнові заходи  - це Юнин сильний бік. А ще вона пишається тим, що вже четвертий поспіль фандрайзинговий марафон за участі десятків благодійних фондів та понад 70-ти проектів вона успішно координує самостійно. Юнина мета - це робити благодійні проекти ще масштабнішими та голоснішими, щоб кожен наш проект повністю вирішував соціальну проблему. 

Поза роботою Юна дуже захоплюється різними заняттями. Лише за останній рік  - курси італійської, йога, стретчинг, гра на барабанах, курси масажу. Зараз міркує над курсами іспанської. Незмінне – читання та спорт.