Реальний шанс врятувати Машу!
Реальний шанс врятувати Машу!
Завершений

Реальний шанс врятувати Машу!

Розпочато: 11.08.2021
Запоріжжя
Завершений
Всього зібрано
28000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
28000,00 грн.

6-річна Маша від самого народження змушена страждати від страшних хвороб, які не дозволяють їй нормально жити і насолоджуватися своїм дитинством. Дівчинка відчайдушно бореться за своє життя, але вона дуже потребує допомоги небайдужих людей.

Маша була першою і довгоочікуваною дитиною в сім'ї. Вагітність протікала добре, проте після народження у дитини діагностували ураження центральної нервової системи і асфіксію. Лікарі відразу сказали, що дитина складна і навряд чи виживе, а якщо і виживе, то матиме глибоку інвалідність. Але сім'я вирішила боротися і робити все, щоб врятувати дівчинку.

В 1,5 місяці у Маші почалися судоми. Місцеві лікарі не могли допомогти, а лікування в Києві не дало результатів, ставало тільки гірше. "Це неймовірно страшно і боляче тримати на руках п'ятимісячну дитину, у якої на той момент було 100 і більше нападів на день. Доньку трясло постійно, вона зупинилася в рості. Це було просто пекло, я не знала куди бігти за допомогою", – говорить мама Маші.

На щастя, в Харківському генетичному центрі лікарі змогли скорегувати лікування, і буквально через 3 місяці ситуація почала налагоджуватися, нападів стало менше. Але в плані фізичного і розумового розвитку Маша стояла на місці. До того ж, виявилося, що у дівчинки дистонічні атаки змішаної форми. Вона не могла сидіти в колясці або просто лежати. Її постійно вигинало. Дівчинка регулярно проходила реабілітацію в різних центрах, пробували різні методики: Бобат, метод Козявкіна, Сандакова, Смолянинова. У березні 2017 року із допомогою хорошого епілептолога напади були повністю куповані.

Маша продовжувала заняття в центрах реабілітації, а також займалася з мамою вдома. Але в лютому 2020 року у Маші стався інсульт. Лікарі говорили, що шансів у дитини немає, операцію вона не перенесе, і її ураження мозку, порушення метаболізму і субдуральна гематома несумісні з життям. Але сталося диво, Маша не просто показала хорошу реакцію на лікування, а й досить швидко відновилася і дала хороший стрибок в розумовому і фізичному розвитку. Але з часом Маші ставало гірше, повернулися страшні вигинання і трапився ряд нападів.

У вересні 2020 роки мама Маші дізналася про свою наступну вагітність, і лікарі запропонували їй провести забір пуповинної крові і самої пуповини для виділення стовбурових клітин. Така процедура використовується в Європі, Самарі, і ті, хто пройшли лікування, відзначають дуже хороші результати. Стовбурові клітини, потрапляючи в організм, починають проникати туди, де є збій, і відновлювати те, що пошкоджено.

У вересні 2021 роки сім'я планує пройти процедуру із введення стовбурових клітин в Інституті нейрохірургії ім. Ромоданова. Зараз матеріал оброблений і знаходиться на зберіганні в банку зберігання стовбурових клітин "Гемофонд".

Сім'я Маші звертається за допомогою на збір коштів для проведення цієї процедури. Це шанс, який допоможе зробити її життя легшим і кращим. Маша дуже світла і усміхнена дитина. Вона бореться за життя, за право бути здоровою і сім'я дуже просить їй допомогти.

Повне ім’я: Соколова Марія Анатоліївна, 11.11.2014 р.
Місто: Запоріжжя
Діагноз: ДЦП, спастичний тетрапарез, симптоматична епілепсія
ID: 7350
Підтримали
Благодійна допомога
01.09.2021 15:36
3223,46 грн.
Благодійна допомога
01.09.2021 12:46
50,00 грн.
Благодійна допомога
01.09.2021 11:24
1000,00 грн.
proshurik
01.09.2021 10:09
20,37 грн.
Благодійна допомога
01.09.2021 07:26
5,18 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Максим мріє перемогти хворобу. 7
Підтримати
Здоров'я
Максим мріє перемогти хворобу. 7
Максим Шевченко – це мужній підліток, який змагається з важкою хворобою. Його життя складне, але завдяки…
Хай працює лабораторія життя!
Підтримати
Здоров'я
Хай працює лабораторія життя!
Для порятунку нового життя все повинно бути готове завчасно!
Право на вільний рух
Підтримати
Здоров'я
Право на вільний рух
Від самого народження Марійка виборює своє право на вільний рух. Регулярні курси реабілітації покращують…
Дівчинка, яка вміє дружити по-справжньому!
Підтримати
Здоров'я
Дівчинка, яка вміє дружити по-справжньому!
Сім’я Куцолабських дуже дружня, любляча, товариська, багатодітна, де виховуються татусеві донечки. Батьк…
Показати всі