HR Network - це команда, що спеціалізується на кадровому забезпеченні ІТ Компаній.

Наші рекрутери знаходяться в різних містах і країнах: Україна, Росія, Європа, Білорусь, ОАЕ і це дозволяє нам перебувати на зв'язку 24/7 без вихідних. Ми працюємо на ринках Європи, Азії, США і Канади.

ЩО МИ РОБИМО?

1. Кадровий аналіз ІТ сегмента.

На нашій сторінці в Facebook Ви можете замовити безкоштовно експрес аналіз ринку по Вашій вакансії. Аналіз надається через добу після отримання заявки. Залишити заявку Ви можете за посиланням.

2. Індивідуальний пошук і відбір ІТ Фахівців.

Для наших клієнтів ми надаємо особистого HR менеджера з командою рекрутерів для роботи по вакансіях. Наша команда оперативно здійснює пошук і відбір кандидатів, HR менеджер контролює якість роботи в режимі реального часу.

Ми узгоджуємо співбесіду, ведемо календар співбесід, сповіщаємо на пошту по прогресі роботи і нових кандидатів, допомагаємо узгодити пропозицію з кандидатом і супроводжуємо кандидата до першого робочого дня. За бажанням кандидата, ми можемо підтримувати його протягом Випробувального Терміну і після.

За запитом, ми надаємо нашим клієнтам звіт про виконану роботу і аналіз.

3. Онлайн експертна база Кандидатів.

Щодня ми поповнюємо нашу експертну базу кандидатів, які можуть розглянути Ваші вакансії. Кандидати з нашої бази не перебувають в активному пошуку роботи і їх профілі найчастіше недоступні для рекрутерів.
Подивитися первинні анкети таких фахівців Ви можете за посиланням.

Якщо Вас зацікавив один з Кандидатів, Ви можете зв'язатися з нами і ми запропонуємо Вашу вакансію Фахівцю.