dobro.ua залучає гроші на благодійні та соціальні проєкти.

За кожним проєктом – історія конкретних людей, яким потрібна допомога.
За кожним проєктом стоїть чиясь проблема, історія, біль і надія.
Наше завдання розповісти цю історію та створити умови, аби зустрілися ті, хто хоче допомогти, з тими, хто потребує допомоги. Унікальність dobro.ua полягає в тому, що тут допомагати може кожен. З будь-якого куточку світу - з Києва, Львова, Брюсселя чи Сіднея. Найзручнішим для себе способом та у найзручніший час.
Аби підтримати проєкт, достатньо клікнути “підтримати”, ввести свої дані та погодити переказ з банківської картки. В цю ж хвилину ви можете побачити ваш переказ на сайті в переліку, зібрану суму та суму, що залишається до кінця збору.
Кошти благодійних проєктів зберігаються на рахунках dobro.ua, допоки не зібрана повна сума. Але у разі термінової необхідності кошти можуть перераховуватися на реалізацію проєкту частинами.
Далі благодійні кошти перераховуються автору проєкту - фонду-партнеру на реалізацію заявленої мети збору.
Фонди-партнери — це наші оператори допомоги. Для того, щоб відібрати перші партнерські організації, ми опрацювали базу зареєстрованих громадських та благодійних організацій Міністерства юстиції – це понад 4 000 позиції, відфільтрували «мертві», формальні, політичні та сумнівні організації.

Ми побували в усіх регіонах та зустрілися із справжніми благодійними агентами змін. Зараз нашими операторами допомоги є більш ніж 120 зареєстрованих неприбуткових благодійних та громадських організацій, що ведуть свою діяльність підзвітно, прозоро та публічно. І за них ми готові ручитися. З кожним фондом-партнером укладається акредитаційний договір. У разі порушення наших правил, за умови першого доведеного випадку нецільового використання коштів оператор допомоги негайно втрачає акредитацію.

100% зібраних благодійних грошей, за вирахуванням комісій платіжних систем, спрямовуються безпосередньо на проєкт.

Витрати на адмінстрування dobro.ua та заробітні плати співробітників фінансуються за рахунок гранту від Фонду Віктора Пінчука та добровільній підтримці благодійників, адже найменші внески допоможуть поліпшити роботу платформи та щоденно рятувати сотні життів.