1
Зайти в розділ «Оператори Допомоги»
2
Обрати
категорію проекта
3
Звернутися до благодійних фондів

Детальна інформація, як отримати допомогу приватній особі:

Якщо Ви потребуєте нашої підтримки в зборі коштів, вам необхідно обрати наш фонд- партнер і звернутися до нього із проханням про благодійний супровід. Як тільки один із фондів погодиться вам допомогти, він надсилає нам  заявку з відповідними документами на розміщення проекту. Якщо проект відповідатиме всім вимогам, він буде опублікований на сайті.

На перший погляд, така структура може здатися складною, адже потребує зусиль та часу — писати листи, обґрунтовувати свою мету та підтверджувати її документами.  Однак лише в такий спосіб ми можемо цілковито гарантувати захист благодійних пожертв і прозвітувати про них донорам. Окрім того, з коштів, які благодійники скеровують на конкретний проєкт, ми не утримуємо відсотків дозволених за законом на адміністративні витрати, 100% зібраних благодійниками коштів надходять на заявлену в проєкті мету. Витрати на адмінстрування dobro.ua та заробітні плати співробітників фінансуються за рахунок гранту  від Фонду Віктора Пінчука та добровільних пожертв благодійників на підтримку роботи нашої платформи.

Платформа dobro.ua –це понад мільйон користувачів, яким Ви зможете розповісти про свою біду, бути почутими та отримати свій шанс. Співпрацювати з нами легко, швидко та безпечно.