Людина

Це найоперативніша можливість подарувати допомогу, поділитися підтримкою.

Детальніше
Бізнес

Ставайте почесними членами спільноти dobro.ua.

Детальніше
Фонд

dobro.ua – є фондом для фондів. Отримуй нашу підтримку та зростай разом з нами.

Детальніше

Як ви можете допомогти?

Унікальність dobro.ua полягає в тому, що тут допомагати може кожен. З будь-якого куточку світу - з Києва, Львову, Брюсселю чи Сіднея. Найзручнішим для себе способом та у найзручніший час.

Наша платформа не припиняє роботу на свята, тут не буває вихідних чи перерви на обід. Ми намагаємося зробити так, щоб Ваші благодійні пожертви забирали мінімум часу і приносили максимум користі тим, кому вони адресовані.

Допомагати на dobro.ua можна не лише грошима. Якщо Вам сподобався проект, розмістіть лінк на нього у своєму акаунті в соціальних мережах - це просто і зручно. Або розішліть посилання будь-яким іншим зручним способом. Зробивши це, Ви залучите до проекту своїх друзів та знайомих, а значить вони теж зможуть його підтримати.

Якщо Ви - журналіст або співробітник ЗМІ, напишіть про проект, який вважаєте вартим уваги свого видання. Якщо Ви блогер - скажіть про гарний проект своїм читачам. В решті решт, просто розкажіть людям!

Поширюючи інформацію про dobro.ua, Ви розширюєте Мережу Довіри, а значить вже допомагаєте вирішити чиюсь проблему, врятувати чиєсь життя

Довіра людей - наша найвища цінність.

 
Допомогти може кожен

Ти можеш допомагати робити хороші справи, долучившись до нашої команди в якості партнера

Робити добро