Завдання dobro.ua – зробити благодійність зручною, комфортною та доступною для кожної людини. Ми працюємо над тим, аби максимально розширити спектр способів оплати.
 
Працює опція "сплатити готівкою у відділенні банку", працюємо над підключенням інших можливостей  – благодійні платежі з мобільних телефонів, терміналів, банкоматів тощо.
 
Одним із основних способів перерахування грошей на благодійні Проекти є платежі з банківських (платіжних) карт. Обслуговуються карти всіх банків України, СНД, Європи та більшості американських банків.


Як оформити регулярний платіж?
Ви можете підписатися на регулярний платіж, який буде списуватися з вашої карти автоматично, щоб:

Підтримати роботу всієї платформи dobro.ua

Підтримати проекти певної категорії:

  • Здоров'я
  • Освіта
  • Культура та спорт
  • Екологія та тварини
  • Підтримка громад
  • Наше мiсто


1. Як це працює: потрапляючи на сторінку регулярних платежів, ви зазначаєте у платіжному формулярі суму та періодичність списання коштів.

2. Ми просимо вас залишити ваш e-mail, для того, аби ви мали змогу відписатися від платежу, для цього сбережіть лінк, який ми вам надіслали. 

3. Після цього, банк у визначений Вами термін регулярно перераховуватиме гроші з Вашої картки на рахунок найдобріших справ.

4. Якщо платіж пройшов успішно, Ви побачите сторінку із подякою, а також зможете знайти своє ім'я (нік-нейм) та суму пожертви у списку Донорів Проекту. 

5. Увага: деякі банки відкривають можливість здійснювати регулярний платіж з карт лише за запитом клієнта.

Якщо Ви не впевнені, що Ваша карта відкрита для регулярних платежів – зв'яжіться з банком (за телефоном підтримки, зазначеному на звороті карти).
Вам потрібно зателефонувати в банк – скажіть оператору, що Ви хочете зробити регулярних платіж і він підключить дану функцію.

Як сплатити банківською (платіжною) картою

Натисніть кнопку «Підтримати» на сторінці обраного Проекту – відкриється сторінка платіжного формуляру. В полі "сума внеску"  введіть бажану суму (валюта - гривня, мінімальний платіж складає 1 грн). 

Ви також можете, за бажанням, зробити внесок в існування та розвиток нашої благодійної платформи - Поле  "Підтримати dobro.ua (за бажанням)", тут можна вказати будь-яку суму або зробити це іншим разом.  

Підпишіть благодійний внесок - залиште побажання або введіть своє ім'я чи нік-нейм, або лишіть поле вільним – тоді Ваша пожертва буде записана як анонімна. 

Натисніть зелену кнопку "Сплатити". Відкриється сторінка оплати, де Вам треба ввести номер карти, термін її дії, cvv2 код карти (три останніх цифри на звороті карти в полі з підписом) та іншу інформацію на вимогу процессінгу (залежить від налаштувань рівней безпеки вашої карти).

Якщо платіж пройшов успішно, Ви побачите сторінку із подякою, а також зможете знайти своє ім'я (нік-нейм) та суму пожертви у списку Донорів Проекту.

Важливо: деякі банки відкривають можливість здійснювати оплату з карт в Інтернеті лише за запитом клієнта. Якщо Ви не впевнені, що Ваша карта відкрита для платежів в Інтернеті – зв'яжіться з банком (за телефоном підтримки, зазначеному на звороті карти). Зазвичай для того, щоб відкрити карту для однієї чи кількох транзакцій, достатньо зателефонувати в банк – скажіть оператору, що Ви хочете сплатити в Інтернеті і він протягом хвилини підключить дану функцію. Якщо ж Ви бажаєте відкрити цю можливість назавжди, скоріш за все, Вам потрібно підписати відповідний документ у відділенні Вашого банку, або заповнити online заявку.

Розмір банківської комісії та комісії платіжних систем за здійснення платежу залежить від обраного Вами способу оплати. Комісія з платежів власників карт Visa та MasterCard - 1,8%. 

Дякуємо за те, що прочитали цей текст. Сподіваємося, що він зробить для Вас благодійність ще більш простою, зручною та комфортною процедурою.