Про нас

dobro.ua - головна платформа добрих справ в Україні. 

Це перша та найбільша в Україні фандрайзингова платформа онлайн-благодійності, ефективний та сучасний інструмент для залучення коштів на благодійні та соціальні проєкти будь-якого спрямування. Діяльність платформи dobro.ua забезпечує Міжнародний Благодійний Фонд «Українська Біржа Благодійності».

Головна місія dobro.ua — створення системної благодійності нового зразка, що будується на підзвітності, прозорості, відповідальності та залученості громадян.
Розвиток культури масової благодійності в Україні та формування розгалуженої мережі високопрофесійних благодійних організацій, яким під силу вирішення соціальних проблем будь-якої складності - це наш внесок в розвиток проактивного та сильного українського суспільства.

Платформа dobro.ua є потужною комунікаційною платформою для благодійного сектору, зручним онлайн-сервісом, який щодня дозволяє зустрітися тисячам людей. Тим, хто потребує допомоги, і тим - хто може допомогти. 

Ми не лише залучаємо та скеровуємо гроші туди, де вони найгостріше необхідні, ми відкриваємо доступ некомерційним організаціям до ідей та інформації, а бізнесу — до найпрозоріших організацій та можливості отримати повну фінансову звітність. 

Ми прагнемо утворити на dobro.ua спільноту, якій під силу легко та просто вирішувати проблеми будь-якої складності. Ми  вже створили мережу довіри та взаємодопомоги.

dobro.ua - світ, де кожен робить добро.
 

Наші цінності
Партнерство

Ми віримо, що разом ми сильніше, ніж кожен окремо. Наша співпраця будується на взаємоповазі, довірі, порядності, залученості та підтримці — це фундамент, на якому ми стоїмо.

Безпека

Ми є гарантом виконання всіх взятих на себе сторонами зобов'язань, який однаково захищає тих, хто отримує та надає допомогу. Кожна історія перевірена, кожна потреба актуальна, а кожна гривня захищена.

Підзвітність

Ми орієнтовані на прозорість, публічність та підзвітність. Кожен проєкт проходить ретельну перевірку. Кожна людина має відкритий доступ до документів та регулярних звітів про нашу діяльність.

Довіра

Довіра в благодійності — це основа міцних стосунків, без якої неможлива наша діяльність. Чесність, відкритість та підзвітність дозволяють довіряти одне одному та ефективно творити добро.

Розвиток

Ми націлені на розвиток всього благодійного сектору. Підвищення стійкості, ефективності та професійного рівня фондів напряму впливає на активність та залученість людей до вирішення соціальних проблем.

Системність

Ми прагнемо будувати системну благодійність, а тому постійно пропонуємо нові підходи, можливості, продукти, послуги і сервіси. Наша мета бути ефективними та доступними 24/7 в будь-якій точці світу.

Контакти
Контакти
  • Пропозиції чи зауваження щодо роботи сайту: support@dobro.ua
  • Співробітникам Громадських та Благодійних Організацій: operator@dobro.ua
  • Компаніям: corporate@dobro.ua
  • Телефон: (044) 465 90 55 (Пн-Пт, 10:00 – 18:00)
  • Адреса для листування: вулиця Володимирська, 43, Київ, 01034

Якщо Ви маєте коментарі чи запитання щодо проєктів, пишіть у блоги відповідних проєктів. Ваші повідомлення автоматично відображатимуться в авторів проєктів

Якщо ви знаходитесь в пошуку заробітку і стикаєтесь з тими, хто нібито представляє благодійні організації, у тому числі представляються від dobro.ua, БО МБФ "Українська Біржа Благодійності" та пропонують фінансово заробити на благодійності, то будьте впевнені, що це шахраї! Шахраї публікують сумнівні оголошення, пропонують роботу в месенджерах, гроші за лайки, просять виконувати сумнівні «конкурсні» завдання та надсилати оплату на картку. Жодного разу не приймайте участь у сумнівних схемах.
Дивитись адресу на мапі
Наші досягнення
1289416
Благодійних внесків
676450199
Гривень зібрано
7936
Проєктів і кампаній
12
Років робимо добро
Команда dobro.ua

Наша команда - це професіонали, які люблять свою справу - робити добро.

Ірина Гуцал
Директорка
Вікторія Дідур
Керівниця Проектного відділу співпраці з фондами
Таня Райкова Пилипчук
PR-директорка
Наталя Талалай
Менеджерка PR-відділу
Богдан Бердник
PR-менеджер
Світлана Рябченко (Гавриленко)
Менеджерка проєктного відділу
Ольга Заболотна
Менеджерка проєктного відділу
Іванна Слободзяна
Контент-менеджерка
Юлія Глушко
Менеджерка проєктного відділу
Віра Панасюк
Юрист-консультантка
Дарина Власенко
Керівниця програми "Дитяча надія"
Ольга Зелінська
Менеджерка проєктного відділу
Ірина Стороженко
Амбасадорка dobro.ua
Тетяна Савчук
Менеджерка з корпоративних партнерств
Історія dobro.ua

Історія першої української благодійної фандрайзингової онлайн-платформи dobro.ua розпочалася ще в 2011 році зі створення Міжнародного Благодійного Фонду "Українська Біржа Благодійності". Засновником та ініціатором створення МБФ «УББ» став Фонд Віктора Пінчука, який започаткував платформу як інвестицію в онлайн-філантропію з метою підтримки та розвитку благодійності в Україні шляхом активного залучення її громадян. Головна мета полягала у тому аби створити незалежний, ефективний та захищений від шахрайства інструмент, який допомагає розвиватися благодійному сектору України та розвиває культуру масової благодійності.

26 січня 2012 року відбулася презентація інноваційної благодійної платформи Української Біржі Благодійності на 5-му Давоському круглому столі з питань благодійності “e-philanthropy”. Серед гостей та перших, хто скористався платформою: Дмитро Шимків - тодішній генеральний директор «Майкрософт Україна», Алек Росс - старший радник з інновацій держсекретаря США, Віктор Пінчук.

Протягом 10 років роботи Української Біржі Благодійності Фонд Віктора Пінчука надавав фінансову та інформаційну підтримку нашої діяльності, дозволяючи нам розвиватися та дотримуватися принципу, що всі 100% коштів, пожертвуваних на благодійні проєкти, використовуються виключно на потреби цих проєктів. З цих внесків ми не утримуємо жодних відсотків на адміністрування. Згодом ми стали отримувати підтримку і від інших організацій та благодійників, що дозволило нам ставити більш фінансово сталими, незалежними та ефективними. Ми були і залишаємось незалежними в прийнятті рішень та діях, спираючись в першу чергу на інтереси наших партнерських фондів, благодійників і одержувачів допомоги. Адже наша головна мета - забезпечення роботи незалежної ефективної платформи допомоги, яка працює базуючись на кращих міжнародних практиках та принципах благодійної діяльності.

За 10 років роботи платформа залучила на благодійність понад 395 000 000 грн, підтримала майже 6 000 проєктів та стала переможцем численних національних конкурсів та рейтингів у сфері благодійності. Проекти на сайті підтримало понад 1,2 млн благодійників, а партнерами стали більше 200 компаній, серед яких потужні представники бізнесу такі як Київстар, WOG, Winner, Monobank, Danon, Vodafone, Bayer, Amway, Нова Пошта, Кураж, Дата Груп, Coca-Cola та багато інших. Також платформа є лідером серед персонального фандрейзингу. За роки існування більше 150 лідерів думок, зірок, журналістів, телеведучих, спортсмени, політиків, блогерів збирали свої персональні фандрейзингові кампанії задля вирішення соціальних проблем.

12 серпня 2020 року Міжнародний Благодійний Фонд “Українська Біржа Благодійності” оголосила повний перезапуск та оновлення найбільшої благодійної он-лайн - платформи України. Відтепер Українська Біржа Благодійності стала dobro.ua. Запуск нової інноваційної благодійної онлайн-платформи dobro.ua відбувся за фінансової підтримки Фонду Віктора Пінчука. Відтепер ще більше українських прозорих та підзвітних організації, представників соціально-відповідального бізнесу і свідомих проактивних українців отримали доступ до сучасних та ефективних інструментів і можливостей для здійснення благодійної допомоги і вирішення соціальних проблем. dobro.ua - це оновлена фандрайзингова платформа від МБФ «Українська Біржа Благодійності» і місце, де зібрано сотні благодійних проєктів від сотні перевірених організацій. На сайті 24/7 можна відслідковувати хід збору коштів на соціальні проєкти у різних сферах життя: від медицини до підтримки ініціатив місцевих громад.

Преса про нас
Показано новин: 3 з 144
Здійснюємо новорічні мрії дітей Героїв!

Дивитись більше
01.12.2023 12:18
37

Здійснюємо новорічні мрії дітей Героїв!

БФ "Діти Героїв" та мережа АЗК SOCAR разом з благодійною платформою dobro.ua обʼєдналися заради спільної мети — подарувати свято для 320 дітей загибл…

Детальніше
Лазер, який рятуватиме дітей із опіками

Дивитись більше
30.11.2023 16:05
97

Лазер, який рятуватиме дітей із опіками

8-річна Настя з Вінниччини отримала опіки 26% тіла, коли бавилась біля багаття. Рятували дівчинку опікові хірурги одразу двох країн – України та Швей…

Детальніше
Обладнання для лікарень, які рятують дитячі життя

Дивитись більше
15.11.2023 15:01
98

Обладнання для лікарень, які рятують дитячі життя

Лікарні Львова, Дніпра й Одеси отримали важливе медичне обладнання завдяки благодійним внескам абонентів Київстар. У межах спільної ініціативи Киї…

Детальніше
Наші публікації
Показано публікацій: 3 з 24

Дивитись більше
11.08.2023 11:08
240

dobro.ua відзначає День народження!

dobro.ua сьогодні відзначає День народження! Нам вже 12 років. За цей час мрія створити благодійну онлайн-платформу стала реальністю, що перевершила …

Детальніше

Дивитись більше
23.02.2023 15:02
694

Рік війни. Як він минув на dobro.ua?

24 лютого — день, що змінив життя кожного українця і неминуче паралізував роботу благодійних фондів. Однак оговтавшись, навіть у небезпеці та під обс…

Детальніше

Дивитись більше
17.01.2023 16:07
186

Ukraine Relief Fund у 2022 році через dobro.ua підтримали 82 проєкти на суму 34,69 млн грн

Війна торкнулася кожного та згуртувала нас на шляху до перемоги. Зараз наша сила в наших друзях та партнерах. Платформа dobro.ua обʼєднує та згурт…

Детальніше
Наші партнери