Про нас

dobro.ua - головна платформа добрих справ в Україні. 

Це перша та найбільша в Україні фандрайзингова платформа онлайн-благодійності, ефективний та сучасний інструмент для залучення коштів на благодійні та соціальні проекти будь-якого спрямування. Діяльність платформи dobro.ua забезпечує Міжнародний Благодійний Фонд «Українська Біржа Благодійності».

Головна місія dobro.ua — створення системної благодійності нового зразка, що будується на підзвітності, прозорості, відповідальності та залученості громадян.
Розвиток культури масової благодійності в Україні та формування розгалуженої мережі високопрофесійних благодійних організацій, яким під силу вирішення соціальних проблем будь-якої складності  - це наш внесок в розвиток проактивного та сильного українського суспільства.

Платформа dobro.ua є потужною комунікаційною платформою для благодійного сектору, зручним онлайн-сервісом, який щодня дозволяє зустрітися тисячам людей - тим, хто потребує допомоги і тим, хто може допомогти. 

Ми не лише залучаємо та скеровуємо гроші туди, де вони найгостріше необхідні, ми відкриваємо доступ некомерційним організаціям до ідей та інформації, а бізнесу — до найпрозоріших організацій та можливості отримати повну фінансову звітність. 

Ми прагнемо утворити на dobro.ua спільноту, якій під силу легко та просто вирішувати проблеми будь-якої складності. Ми  вже створили мережу довіри та взаємодопомоги.

dobro.ua - світ, де кожен робить добро.
 

Наші цінності
Партнерство

Ми віримо, що разом ми сильніше, ніж кожен окремо. Наша співпраця будується на загальнолюдських цінностях: взаємоповазі, довірі, порядності, залученості та підтримці— це фундамент, на якому ми стоїмо.

Безпека

Ми є гарантом виконання всіх взятих на себе сторонами зобов'язань, який однаково захищає тих, хто отримує та надає допомогу. Кожна історія перевірена, кожна потреба актуальна, а кожна гривня захищена.

Підзвітність

Ми орієнтовані на прозорість, публічність та підзвітність. Кожен проєкт проходить ретельну перевірку. Кожна людина має відкритий доступ до документів та регулярних звітів про нашу діяльність.

Довіра

Довіра в благодійності — це основа міцних стосунків, без якої неможлива наша діяльність. Чесність, відкритість та підзвітність дозволяють довіряти одне одному та ефективно творити добро.

Розвиток

Ми націлені на розвиток всього благодійного сектору. Підвищення стійкості, ефективності та професійного рівня фондів напряму впливає на активність та залученість людей до вирішення соціальних проблем.

Інноваційність

Ми прагнемо будувати інноваційну благодійність, а тому постійно пропонуємо нові підходи, можливості, продукти, послуги і сервіси. Наша мета бути ефективними та доступними 24/7 в будь-якій точці світу.

Контакти
Контакти
 • Пропозиції чи зауваження щодо роботи сайту: [email protected]
   
 • Співробітникам Громадських організацій: [email protected] 
   
 • Компаніям: [email protected]
   
 • Телефон: (044) 465 90 55 (Пн-Пт, 10:00 – 18:00)
   
 • Адреса для листування: вулиця Володимирська, 43, Київ, 01034
Якщо Ви маєте коментарі чи запитання щодо проектів, пишіть у блоги відповідних проектів. Ваші повідомлення автоматично відображатимуться в авторів
Дивитись адресу на мапі
Наші досягнення
1078200
Благодійних внесків
397362675
Гривень зібрано
6658
Проектів і кампаній
10
Років робимо добро
Команда dobro.ua

Наша команда - це професіонали, які люблять свою справу - робити добро.

Ірина Гуцал
ДИРЕКТОРКА
Вікторія Дідур
КЕРІВНИЦЯ ВІДДІЛУ СПІВПРАЦІ З ФОНДАМИ
Таня Райкова
PR-ДИРЕКТОРКА
Дарина Пилипчук
АРТ-ДИРЕКТОРКА
Богдан Бердник
PR-МЕНЕДЖЕР
a.pylypchuk
Світлана Гавриленко
МЕНЕДЖЕРКА ПРОЕКТНОГО ВІДДІЛУ
Оля Заболотна
МЕНЕДЖЕРКА ПРОЕКТНОГО ВІДДІЛУ
Іванна Слободзяна
КОНТЕНТ-МЕНЕДЖЕРКА
Юна Чанківська
CSR МЕНЕДЖЕРКА
Юлія Глушко
МЕНЕДЖЕРКА ПРОЕКТНОГО ВІДДІЛУ
Ольга Бєляєва
МЕНЕДЖЕРКА ПРОЕКТНОГО ВІДДІЛУ
Віра Панасюк
ЮРИСТКА
Історія dobro.ua

Історія першої української благодійної фандрайзингової онлайн-платформи dobro.ua розпочалася ще в 2011 році зі створення Міжнародного Благодійного Фонду "Українська Біржа Благодійності". Засновником та ініціатором створення МБФ «УББ» став Фонд Віктора Пінчука, який започаткував платформу як інвестицію в онлайн-філантропію з метою підтримки та розвитку благодійності в Україні шляхом активного залучення її громадян. Головна мета полягала у тому аби створити незалежний, ефективний та захищений від шахрайства інструмент, який допомагає розвиватися благодійному сектору України та розвиває культуру масової благодійності.

26 січня 2012 року відбулася презентація інноваційної благодійної платформи Української Біржі Благодійності на 5-му Давоському круглому столі з питань благодійності “e-philanthropy”. Серед гостей та перших, хто скористався платформою: Дмитро Шимків - тодішній генеральний директор «Майкрософт Україна», Алек Росс - старший радник з інновацій держсекретаря США, Віктор Пінчук.

Протягом 10 років роботи Української Біржі Благодійності Фонд Віктора Пінчука надавав фінансову та інформаційну підтримку нашої діяльності, дозволяючи нам розвиватися та дотримуватися принципу, що всі 100% коштів, пожертвуваних на благодійні проекти, використовуються виключно на потреби цих проектів. З цих внесків ми не утримуємо жодних відсотків на адміністрування. Згодом ми стали отримувати підтримку і від інших організацій та благодійників, що дозволило нам ставити більш фінансово сталими, незалежними та ефективними. Ми були і залишаємось незалежними в прийнятті рішень та діях, спираючись в першу чергу на інтереси наших партнерських фондів, благодійників і одержувачів допомоги. Адже наша головна мета - забезпечення роботи незалежної ефективної платформи допомоги, яка працює базуючись на кращих міжнародних практиках та принципах благодійної діяльності.

За 10 років роботи платформа залучила на благодійність понад 395 000 000 грн, підтримала майже 6 000 проектів та стала переможцем численних національних конкурсів та рейтингів у сфері благодійності. Проекти на сайті підтримало понад 1,2 млн благодійників, а партнерами стали більше 200 компаній, серед яких потужні представники бізнесу такі як Київстар, WOG, Winner, Monobank, Danon, Vodafone, Bayer, Amway, Нова Пошта, Кураж, Дата Груп, Coca-Cola та багато інших. Також платформа є лідером серед персонального фандрейзингу. За роки існування більше 150 лідерів думок, зірок, журналістів, телеведучих, спортсмени, політиків, блогерів збирали свої персональні фандрейзингові кампанії задля вирішення соціальних проблем.

12 серпня 2020 року Міжнародний Благодійний Фонд “Українська Біржа Благодійності” оголосила повний перезапуск та оновлення найбільшої благодійної он-лайн - платформи України. Відтепер Українська Біржа Благодійності стала dobro.ua. Запуск нової інноваційної благодійної онлайн-платформи dobro.ua відбувся за фінансової підтримки Фонду Віктора Пінчука. Відтепер ще більше українських прозорих та підзвітних організації, представників соціально-відповідального бізнесу і свідомих проактивних українців отримали доступ до сучасних та ефективних інструментів і можливостей для здійснення благодійної допомоги і вирішення соціальних проблем. dobro.ua - це оновлена фандрайзингова платформа від МБФ «Українська Біржа Благодійності» і місце, де зібрано сотні благодійних проектів від сотні перевірених організацій. На сайті 24/7 можна відслідковувати хід збору коштів на соціальні проекти у різних сферах життя: від медицини до підтримки ініціатив місцевих громад.

Преса про нас
Показано новин: 3 з 62
Працювати в благодійності та не вигорати

Дивитись більше
25.11.2021 13:51
26

Працювати в благодійності та не вигорати

Організації, які допомагають передчасно народженим дітям, онкохворим, людям з інвалідністю, стареньким, дітям-сиротам та іншим, складаються з людей, …
Детальніше
Важлива інформація для благодійників dobro.ua

Дивитись більше
23.11.2021 12:28
34

Важлива інформація для благодійників dobro.ua

Благодійна платформа dobro.ua працює 24/7 для того, аби ви могли будь-якої миті підтримати проєкти від найкращих благодійних фондів країни. Як і будь…
Детальніше
Щедрий Вівторок 2021 на dobro.ua

Дивитись більше
22.11.2021 17:14
213

Щедрий Вівторок 2021 на dobro.ua

30 листопада в Україні відбудеться Щедрий вівторок і це ваша можливість поділитися добром з усією країною Щедрий Вівторок — міжнародний благодійни…
Детальніше
Наші публікації
Показано публікацій: 3 з 18

Дивитись більше
02.06.2021 18:21
190

Усвідомлена допомога в День захисту дітей: 7 способів корисної благодійности

1 червня весь світ відзначає День захисту дітей. Це день, коли вся увага, сила й турбота йде на підтримку дітей, які опинились у вкрай складних жи…
Детальніше

Дивитись більше
02.06.2021 10:23
196

Великі справи та безцінні подарунки до Дня захисту дітей

До Міжнародного дня захисту дітей компанії «МЕТРО Кеш енд Кері Україна», «Проктер енд Гембл Україна» та «HiPP Україна» долучилися до  проекту благоді…
Детальніше

Дивитись більше
01.06.2021 09:00
233

«Дорога добра»: 3 гривні, які допоможуть врятувати сотні дитячих життів

1 червня стартувала нова хвиля соціальної ініціативи мережі АЗК WOG «Дорога добра». Акція розпочалася з продажу напоїв на всіх об’єктах компанії у…
Детальніше
Наші партнери