• про партнера

Фонд Віктора Пінчука – це незалежна приватна міжнародна благодійна організація, яка базується в Україні. Він був створений 2006 року бізнесменом і філантропом Віктором Пінчуком з метою надання можливості новим поколінням змінити країну та світ. Для її реалізації Фонд розробляє проєкти та розбудовує партнерства як в Україні, так і  поза її межами.

Серед проєктів Фонду Віктора Пінчука: всеукраїнська мережа центрів допомоги новонародженим «Колиски надії»; найбільша в Україні приватна стипендіальна програма «Завтра.UA»; стипендіальна програма із навчання закордоном для українських студентів  «Всесвітні студії»; Veteran Hub – перший відкритий простір для ветеранів та громадських організацій, що працюють у сфері ветеранських справ; PinchukArtCentre – найдинамічніший арт-центр в Україні та східноєвропейському регіоні, що надає вільний доступ до сучасного мистецтва аби надихати молоде покоління мислити по-новому. Фонд підтримує міжнародну мережу YES (Ялтинська європейська стратегія) – провідний форум, де обговорюється європейське майбутнє України та світу.

У 2011 році Фонд Віктора Пінчука створив і з того часу підтримує загальнонаціональну фандрайзингову платформу онлайн-благодійності – Українську Біржу Благодійності, покликану сприяти розвитку благодійності в українському суспільстві. Він є членом Українського форуму грантодавців. Фонд співпрацює з Атлантичною радою, Інститутом Брукінгса, Інститутом глобальних змін Тоні Блера, Радою з міжнародних відносин, Фондом Amicus Europae та іншими неурядовими організаціями.

 

Офіційний сайт: pinchukfund.org

Прес-офіс Фонду Віктора Пінчука:

Е-mail: [email protected]

Офіс: +380 44 494 11 48

Долучайся до нас!

Ти можеш допомагати робити хороші справи, долучившись до нашої команди в якості партнера

Стати партнером