Світлана Гавриленко

Світлана Гавриленко

Менеджерка проєктного відділу

Світлана завжди з великим захопленням слідкувала за долею Української Біржі Благодійності: від ідеї і проєктування до створення платформи та її впевненого розвитку. Вважаючи цю ініціативу справжнім проривом в українській благочинності, з перших днів існування УББ в міру своїх сил популяризувала її діяльність серед рідних, друзів, колег та знайомих, багато з яких і сьогодні «як отче наш» роблять регулярні пожертви на УББ.  Коли ж, кілька років тому Світлані випала честь приєднатися до неймовірної команди УББ, вона з радістю це зробила.
До сфери компетенцій Світлани належать відображення (активація) на сайті УББ благодійних пожертв на відповідні проєкти; ведення внутрішнього документообігу, пов'язаного зі створенням проєктів-скарбничок, скасуванням проєктів, закриттям проєктів, поверненням коштів, перенаправленням коштів з закритих і скасованих проєктів; комунікація з донорами проєктів на предмет отримання, ідентифікації, пошуку, перенаправлення платежів та їх відображення на сайті; облік та контроль адміністративних витрат, ведення документообігу з підрядниками. Крім того, Світлана залучена до підготовки та супроводу окремих благодійних проєктів, які реалізуються безпосередньо Українською Біржею Благодійності.
Світлана любить свою роботу за можливість спостерігати, як маленькі струмочки людської чуйності та бажання допомогти перетворюються на потужну, стрімку річку ДОБРА.
 Поза роботою Світлана любить читати, проводити час з рідними та друзями, частувати їх власноруч приготованими стравами. Особлива пристрасть – подорожі, які завжди  дуже підзаряджають емоційно, надають нових сил та розмальовують життя кольоровими яскравими фарбами.