Ірина Гуцал

Ірина Гуцал

Директорка

З 2012 року Ірина директорка нашого фонду. В її задачі входить загальне управління, координація роботи команди, розробка стратегії розвитку та контроль досягнення цілей, впровадження нових проєктів та напрямків діяльності, залучення фінансування та партнерів. Понад усе вона любить свою роботу за команду однодумців, за безмежні можливості втілення соціальних проєктів будь-якого рівня складності, за роботу із сенсом, коли ти бачиш, як твої зусилля змінюють долі,  як 1 гривня рятує світ та здійснює найзаповітніші мрії.

Результати, якими Ірина пишається понад усе -  це десятки тисяч людей, які довіряють нашому фонду свої гроші. Це тисячі реалізованих проєктів, за якими тисячі врятованих життів. Це триста мільйонів гривень залучених та витрачених на благодійність. Ірина безмежно пишається тим, як за останні роки змінюється ставлення до допомоги – благодійність стає нормою, наші донори стають вимогливішими, вони все частіше запитують, куди пішли гроші. Вони хочуть гарантій, що їхні гроші витрачені максимально ефективно, і це неймовірно надихає. Це нові інструменти фандрайзингу – збори коштів до пам’ятних дат, смс-благодійність, безліч марафонів та акцій.

Ірина мріє, щоб кожен українець допомагав через dobro.ua. Щоби таке явище як шахрайство в благодійності зникло. Щоби час збору одного проєкту скоротився до одного тижня. Щоби кожен українець знав, що в безвихідній ситуації він не один і йому ніколи не відмовлять. Щоби в Україні з’являлося якомога більше благодійних організацій, котрі працювали би  не лише з наслідками, а й з причинами соціальних проблем.