Таня Райкова Пилипчук

Таня Райкова Пилипчук

PR-директорка

До роботи у благодійному секторі Тетяну непомітно готувало саме життя. Спочатку вона отримала диплом юриста, бо завжди мріяла боротися з несправедливістю, а потім пліч-о-пліч працювала з найкращими журналістами та медіа-менеджерами на одному з національних телеканалів. Далі - пошук нової роботи, невідповідність вимогам вакансії, надія на шанс і номер директорки Ірини Гуцал підписаний "PR-мрія" у телефонній книжці. І шанс таки випав...

Змарнувати його - це втратити мрію, яка щойно збулася, тому Тетяна наполегливо доводила, що варта своєї роботи. Знаходила рішення проблемам, не могла пройти повз соціальну несправедливість, вигадувала бізнесам сміливі благодійні проєкти та не втомлювалася щораз гучніше розповідати про добрі справи широкій аудиторії. 

Її головне завдання - розвивати фонд, у якому людина навіть з 1 гривнею може інвестувати у допомогу і врешті-решт змінити світ навколо.

"Моя робота – це родина",- так завжди каже Тетяна, бо обожнює свою команду і повсякчас нею надихається, а зусилля, віра й любов до своєї справи - це формула її професійного щастя. 

Важливий факт: Тетяна пам'ятає фонд, коли на лічильнику було зібрано всього 14 000 000 гривень, а зараз подивіться вгору ;)

Поза роботою важлива частина життя Тетяни -  йога, яка рятує від напруги. Вона також любить прогулянки з чоловіком, поїздки за місто та відпочинок без інтернету, бо це особливий вид насолоди для будь-якої сучасної піарниці.