Ці правила є обов'язковими для виконання усіма користувачами сайту dobro.ua

Діяльність платформи dobro.ua забезпечує Благодійна організація Міжнародний Благодійний Фонд "Українська Біржа Благодійності" (далі  dobro.ua)

Основним об'єктом благодійної діяльності на сайті dobro.ua є благодійний Проєкт. Загальна сума, необхідна для здійснення відповідного Проєкту, а також суми відповідних статей Витрат (далі - Витрати) кожного Проєкту, подаються Оператором допомоги - автором Проекту. Оператор допомоги зобов'язаний подавати правдиву інформацію щодо загальної суми Проєкту та сум відповідних Витрат кожного Проєкту. 

Користувачі сайту (далі - Донори) на власний розсуд визначають розмір кожної своєї пожертви та Проєкт на який хочуть спрямувати кожну конкретну пожертву. При оплаті благодійного внеску за допомогою порталу dobro.ua, користувач надає згоду на те, що пожертвування не підлягає поверненню і є безповоротною благодійною допомогою, а також підтверджує, що ознайомлений із Угодою про конфіденційність та надає згоду на обробку персональних даних.

По завершенні виконання Проекту Оператор допомоги зобов'язаний надати детальний звіт про використання коштів, отриманих через dobro.ua. 

 Кошти, перераховані Донорами, зараховуються на банківські рахунки  МБФ "Українська Біржа Благодійності". Зібрані кошти перераховуються на банківський рахунок відповідного Оператора допомоги, коли зібрано 100% загальної суми відповідного Проєекту. dobro.ua інформує Донорів кожного конкретного Проєкту про завершення збору коштів на відповідний Проєкт шляхом публікації відповідної інформації на сторінці Проєкту, а також електронною поштою (на адресу, зазначену Донором під час реєстрації на сайті). Інформування незареєстрованих (анонімних) Донорів здійснюється лише шляхом публікації інформації на сайті. dobro.ua також інформує Донорів кожного конкретного Проєкту про виконання даного Проекту та подачу Звіту щодо його реалізації. 

Донор може також перерахувати гроші "на Скарбничку категорії Проєктів" та/або  на акційні Скриньки збору благодійних пожертв (кампанииіі та заходи) та/або на підтримку інфраструктури та статутної діяльності dobro.ua. В разі перерахування коштів "на Скарбничку категорії Проєктів" (Здоров'я, Освіта та наука, Екологія і Тварини, Соціальна допомога  (Як вдома...), Культура та Спорт, Підтримка громад та України (Наше місто), Мобільна скарбничка та на акційні Скриньки збору благодійних пожертв), кошти акумулюються на банківських рахунках dobro.ua і спрямовуються на конкретні Проєкти відповідної Категорії за рішенням dobro.ua.

В разі перерахування коштів на підтримку інфраструктури та статутної діяльності dobro.ua, кошти витрачаються на Статутну діяльність dobro.ua.

У випадку, коли благодійні кошти на Проєкт зібрані та Проєкту надано статус «Завершений», пожертви донорів, що продовжують надходити, автоматично потрапляють на розділ «Скарбничка категорії» проєкту. Такі Донори Проєкту інформуються про можливість переспрямувати ці благодійні кошті на інший Проєкт або Скарбничку категорії проєкту. Якщо Донор протягом 14 днів не надав відповіді, благодійні кошти спрямовуються на інший Проєкт або Скарбничку категорії проєкту за рішенням dobro.ua.

Якщо протягом 6 (шести) місяців від дня публікації Проєкту на сайті dobro.ua не зібрано 100% необхідної суми Проєкту, dobro.ua може ухвалити рішення про припинення збору коштів на даний Проєкт. У разі ухвалення такого рішення, dobro.ua інформує про це відповідного Оператора допомоги, а також Донорів відповідного Проєкта. Після цього кожен Донор на власний розсуд може спрямувати свою пожертву на будь-який інший Проєкт, або на Категорію Проєктів. Якщо Донор не повідомив про своє рішення протягом 14 днів з моменту публікації інформації про припинення збору коштів, гроші перераховуються на відповідну Категорію Проєктів. Гроші незареєстрованих (анонімних) Донорів перераховуються на відповідну Категорію Проєктів.

Благодійні пожертви, які надходять на рахунок dobro.ua без зазначення цільового призначення (наприклад, не вказано: номер ордеру та/або назва проєкту, та/або набувача благодійної допомоги тощо), або вказана інформація не дозволяє ідентифікувати цільове призначення пожертви, то вони зараховуються на статутну діяльність dobro.ua та відображаються у загальному переліку донорів dobro.ua.

При оплаті благодійного внеску за допомогою сервіса liqpay користувач приймає умови користування сервісом ви підтверджуєте що ознайомлений з переліком інформації про послугу та приймаєте умови публічного договору liqpay


 Детальніше - дивіться Правила, принципи та процедури dobro.ua