«СИНГЕНТА» — ОДНА З ПРОВІДНИХ СВІТОВИХ КОМПАНІЙ, ЯКА ОБ’ЄДНУЄ ПОНАД 28 000 ФАХІВЦІВ У 90 КРАЇНАХ ЗАДЛЯ ДОСЯГНЕННЯ ОДНІЄЇ МЕТИ: РОЗКРИТИ ПОТЕНЦІАЛ РОСЛИНИ

Від часу свого заснування «Сингента» досягла значних успіхів і на сьогоднішній день є одним із лідерів світового агробізнесу, який оцінюється у понад 60 мільярдів доларів. До портфоліо «Сингенти» входить понад 80 засобів захисту рослин, а також велика кількість гібридів і сортів насіння польових та овочевих культур. В українському відділенні компанії працює більше 300 фахівців, серед яких багато кандидатів сільськогосподарських наук. Метою компанії «Сингента» в Україні є пропозиція комплексних рішень для українських аграріїв та партнерство, якому віддають перевагу українські та міжнародні компанії. Компанію «Сингента» вирізняє високоякісна продукція, інтегрований підхід до вирішення поставлених завдань та використання переваг сільського господарства України.

Соціальна відповідальність є невід’ємною частиною діяльності нашої компанії. Це важлива складова всього, що ми робимо, починаючи з розробки нових продуктів і закінчуючи контролем впливу нашої діяльності на навколишнє середовище.

Ми дбаємо про суспільство, турбуємося про майбутнє покоління, піклуємося про наших співробітників і віримо в те, що все, чим ми займаємося, робить нас і нашу країну успішною і процвітаючою. КСВ-проєкти компанії «Сингента» націлені на реалізацію важливих внутрішніх та зовнішніх соціальних програм, результати яких сприяють розвитку компанії, покращенню її репутації та іміджу, а також розширенню партнерських зав’язків з державою, громадськими організаціями, місцевими громадами та навчальними закладами.

https://www.syngenta.ua/