Упродовж останніх років пріоритетними напрямками стратегії соціальної відповідальності Банку Кредит Дніпро є підтримка розвиваючих програм та благодійних проєктів, спрямованих на створення щасливого та здорового дитинства підростаючого покоління українців. Банкіри зазначають, що сприяння розвитку дітей та молоді є найбільш перевірними та надійними інвестиціями у майбутнє країни.

Банк Кредит Дніпро був заснований в 1993 році, на даний момент входить до групи I згідно класифікацї НБУ (банки, частка активів яких більше 0,5% активів банківської системи). Єдиним акціонером Банку Кредит Дніпро є компанія "Бренкрофт Ентерпрайзез Лімітед", яка опосередковано належить Віктору Пінчуку.

Надійність і стабільність Банку підтверджені авторитетними рейтинговими агентствами. Зокрема, рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило рейтинг банку за національною шкалою на рівні "uaBBB" із прогнозом "у розвитку" та рейтинг надійності депозитів на рівні "4" (висока надійність). Банк Кредит Дніпро входить до рейтингу наднадійних фінустанов України журналу "Личный счет". У рамках дослідження "Транспарентність банків України: кроки до Європи" від IBI-Rating та міжнародного фінансового клубу "Банкиръ" Банк Кредит Дніпро отримав номінацію "Європейське партнерство" та став єдиним банком з українським капіталом, що визнаний однією із найбільш інвестиційно привабливих фінустанов країни. У травні 2016 відповідно до щорічного дослідження "50 провідних банків України", проведеного аналітичною групою "Фінансовий клуб", за результатами загального рейтингу, банк утримує впевнені позиції серед 50 кращих фінансових установ країни.

http://creditdnepr.com.ua/