BROCARD – бренд, з якого в 1997 році почалася нова історія преміальної косметики і парфумерії в Україні.

За свою більш ніж 20-річну історію компанія «Брокард-Україна» побудувала найбільшу в країні мережу косметики і ароматів сегмента luxury – сьогодні це більше 1 450 000 постійних клієнтів, 97 магазинів в 25 містах України і 3 бренди – BROCARD, Kiehl's і М. А.С.

Chanel, Dior, Lancôme, Guerlain, Clinique, Clarins, Givenchy, Gucci, Estee Lauder, La Prairie, Yves Saint Laurent, Estee Lauder, Shiseido і багато інших – в магазинах BROCARD представлені понад 350 світових преміальних марок парфумерії, декоративної косметики, догляду за шкірою і волоссям, beauty-аксесуарів і більше 70 брендів нішевої парфумерії.

BROCARD – це тільки оригінальна продукція, яка має всі сертифікати відповідності! Компанія працює виключно з офіційними представниками і постачальниками брендів в Україні і гарантує якість і справжність кожного товару, який клієнти купують в магазинах мережі.

Головні цінності компанії – це улюблені клієнти, автентичність і гарантія якості продукції, висококласний сервіс і люди BROCARD – 1670 співробітників, які щодня роблять наш світ трішки краще, примножуючи в ньому красу.