Власником компанії Carlsberg Ukraine є Група Carlsberg. Carlsberg — найбільша в Північній і Східній Європі та четверта в світі пивоварна група. Компанія володіє портфелем з 500 пивних і значної кількості брендів безалкогольних напоїв. У Carlsberg Breweries працює 41 000 чоловік у 50 країнах світу. Продукти компанії продаються більш ніж на 150 ринках.

carlsbergukraine.com

До складу групи Carlsberg в Україні входять: Запорізький пиво-безалкогольний комбінат, Київський пивоварний завод і Львівська пивоварня. В Україні компанія представляє наступні бренди: «Славутич», «Львівське», Tuborg, «Балтика», Carlsberg, Holsten, Corona, «Арсенал», «Хмільне», «Квас Тарас», Negra Modelo, Somersby, Guinness, Kilkenny, Harp, Warsteiner.

За підсумками 2012 року Carlsberg Ukraine стала другим за величиною гравцем ринку пива в Україні. За даними ACNielsen частка ринку компанії за обсягами склала 29,2%. Також компанія є лідером на ринку квасу України — згідно з даними 2012 року частка склала 34% за обсягами згідно даних ACNielsen.