Фармацевтична компанія "Дарниця" заснована в 1930 році. Два останні десятиліття — з 1998 року — вона займає перше місце в країні за обсягами виробництва лікарських засобів в натуральному вираженні. Перелік її продуктів налічує близько 280 готових медичних препаратів різного профілю. Стратегічними напрямками розвитку виробництва "Дарниці" є кардіологія, неврологія і т.п. Щодня компанія працює для пошуку нових лікарських форм, розробки нових продуктів і встановлення стратегічних завдань для розвитку фармацевтичного ринку України та забезпечення населення якісними, ефективними і безпечними лікарськими засобами.

Сайт: https://www.darnitsa.ua 

Кінцевими бенефіціарами компанії "Дарниця" є члени родини Загорій. У 2015 році Гліб, Катерина та Володимир Загорії заснували благодійний фонд Zagoriy Foundation.

Zagoriy Foundation на довготривалій основі підтримує важливі для українського суспільства ініціативи та бере участь у заходах, які спрямовані на популяризацію благодійної діяльності, меценатства та філантропії. Пріоритетним напрямом діяльності Фонду є розвиток культури благодійності. В цьому напрямку Фонд системно впроваджує сталі проєкти й окремі активності. У 2020 році у відповідь на пандемію вірусу COVID-19 Zagoriy Foundation паралельно працюватиме у двох напрямках: розвиватиме культуру благодійності та протидіятиме епідемії коронавірусу в Україні.

Сайт: https://zagoriy.foundation