«Дизель Шоу» - краще гумористичне шоу країни, яке не просто дарує гарний настрій навіть найменшим своїм глядачам, а й піклується про їхнє здоров’я. Актори «Дизель Шоу» прямо під час одного зі своїх номерів передали мільйон гривень на допомогу хворим дітям.

– Діти – величезна частина нашої аудиторії. Вони дивляться наші шоу в YouTube, приходять на концерти, вручають подарунки – їх завжди неймовірна кількість. Крім цього діти беруть участь у наших номерах, знімаються у скетчах та серіалах. Для нас усі діти свої. Тому ця допомога для «дизелів» дуже важлива та символічна. 11 імплантатів для дітей, а у нас 11 акторів, – розповідає художній керівник «Дизель Студіо» Єгор Крутоголов.

Актори зустрінуться з малечею, якій вдалося допомогти, та передають ініціативу благодійності усім телеглядачам і прихильникам «Дизель Шоу».

– Я б дуже хотів, щоб до цієї справи приєднався український бізнес, українська спільнота, так звана еліта. Будь-яка людина може допомогти будь-якою сумою. 100-200 гривень – і ми зробимо здоровими наших дітей. Я усіх закликаю приєднатися до нашої акції «Врятуй дитяче серце – врятуй дитяче життя», – каже шеф-редактор «Дизель Студіо» Олексій Бланар.