Единбурзька бізнес-школа — одна з провідних світових шкіл у сфері бізнесу і управління з інноваційним підходом до отримання міжнародної бізнес-освіти в Україні.

britishmba.in.ua

Київ — перше місто в Східній Європі, де школа відчинила свої двері. Перша група у Києві почала навчання за програмою MBA наприкінці січня 2010. У лютому 2010 почалося навчання за програмами в рамках модульного формату, яка дає можливість отримувати бізнес-освіту мешканцям інших міст України: навчання проходить у форматі інтенсивних триденних щомісячних сесій у Києві. Офіс Единбурзької бізнес-школи в Україні став майданчиком для проведення регулярних професійних форумів, майстер-класів за участю визнаних фахівців-практиків в сфері фінансів,маркетингу, організаційної поведінки, управління проєктами та іншого.

Місією Единбурзької бізнес-школи в Україні є «Уможливлення змін через доступ до високоякісної освіти». Ми працюємо з професіоналами, менеджерами вищої та середньої ланки, а також власниками бізнесу. Але освіта молоді та дітей не є для нас чужою. Саме тому, ми раді, що у нас є можливість підтримати проєкт, який дає змогу дітям вивчити англійську мову, яка є просто необхідною умовою розвитку в наш час.