Фестиваль «Червоні носики»- найдобріший фестиваль цієї осені, який проходив 17 - 18 вересня 2016 року на арт-простірі Парковка під егідою БФ "Запорука" та УББ. Будь в носику - будь в тренді! Допомагати весело!

Головна мета вересневого фестивалю - зібрати кошти на придбання ендоскопу, який будуть використовувати у дитячому відділенні Національного інституту раку для проведення обстежень сечового міхура.

В програмі фестивалю було багато цікавого! Театр ляльок, клоуни, фокусники та аніматори, батути та атракціони, авторські майстер-класи, квести, дитяча концертна програма, вечірня програма для дорослих. Гостями фестивалю на вечірній сцені були Театр тіней «Teulis». Проводилась безпрограшна лотерея, роздавались призи, сертифікати на відвідування дитячих центрів міста, кулінарні майстер-класи від «Майстерні Карамелі», відомих баристів «Coffee is», з випікання піци від Miele, танцювальні майстер-класи з сальси та бачати від Salsa Club Kyev.

RED NOSE DAY було започатковано в Англії в 1988 р. благодійною організацією Comic Relief. Це наймасштабніша благодійна акція, яка поширюється в усьому світі.

В Україні Фестиваль «Червоні носики» вперше відбувся у 2013 році і з цього часу відбувається двічі на рік у Києві та у Львові. Фестиваль «Червоні носики» за три роки придбав діагностичне обладнання для Інститут раку та для Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру, а також відремонтував та облаштував лікарняні ігрові кімнати.

Подробиці тут.