Проєкт Kind Challenge та Українська Біржа Благодійності за технічної підтримки Фонду Олени Пінчук запускають збір 1 000 000 грн, який піде на купівлю автоматичних гематологічних аналізаторів крови та засобів захисту для українських лікарів. Проєкт Kind Challenge, заснований у 2019 році Тетяною Гриньовою, починався як кампанія добрих акцій з ресторанами, фітнес-центрами, салонами краси та іншими соціально відповідальними бізнесами, які віддавали частину свого прибутку на допомогу дітям з онкозахворюваннями. Завдяки цій ініціативі було зібрано майже 1,5 млн грн для підопічних БФ "Таблеточки".Та в умовах стрімкого поширення нового коронавірусу світом та реальних ризиків для української медичної системи ми не могли залишитись осторонь та не відреагувати на поточні виклики. Кожному зараз потрібна допомога: медична, фінансова, психологічна. Та найбільше вона потрібна медикам – усім тим сміливцям, які ведуть війну з коронавірусом. Саме тому Kind Challenge об’єднується з Українською Біржею Благодійності та починає кампанію зі збору коштів для допомоги українським лікарям.

Наша мета – зібрати 1 000 000 грн, який піде на купівлю:
- 4-х автоматичних гематологічних аналізаторів крови та витратних матеріалів до них. Це пристрої, які дозволяють проводити дослідження клітин крови та можуть опрацьовувати багато зразків поспіль;
- 3 000 захисних костюмів і масок. Без них робота лікарів з інфікованими просто неможлива, а зараз їх критично не вистачає. Ми не можемо наражати на небезпеку життя тих, хто має рятувати інших.

Зробити пожертву можна за посиланням: https://kindchallenge.net/dyhay/

Усі звіти про отримані та витрачені кошти також будуть опубліковані на сайті.