Київстар – найбільший український оператор електронних комунікацій, що станом на березень 2023 року обслуговував 24,3 млн абонентів мобільного зв’язку та понад 1,1 млн абонентів «Домашнього інтернету». Компанія надає послуги з використанням широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 4G, Big Data, Cloud solutions, сервіси для кіберзахисту, цифрове ТБ та ін. Київстар допомагає абонентам, суспільству та країні долати складнощі воєнного часу.

Від початку повномасштабної війни росії проти України компанія надала суспільству, абонентам, ЗСУ гуманітарної допомоги на суму понад 1,1 млрд грн. Акціонер Київстар – міжнародна Група VEON. Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар 26  років працює в Україні та визнаний найбільшим платником податків на телеком-ринку, кращим роботодавцем  і соціально відповідальною компанією.

Разом з dobro.ua  у 2019  році компанія започаткувала соціальну ініціативу  «Дитяча надія» метою якого є – допомога дітям з хворобами серця та онкологічними захворюваннями, а з 2023 й допомога дітям з опіковими травмами.

http://www.kyivstar.ua