Parimatch Foundation – міжнародний благодійний фонд, створений компанією Parimatch для реалізації програм корпоративної соціальної відповідальності.
Місія Фонду – сприяти підвищенню добробуту та здоров’я спільнот через навчання та залучення до занять спортом, а також – боротьба зі ізоляцією та бідністю.

Основні напрямки діяльності Фонду:
- Спорт. Розвиваємо дитячо-юнацький та студентський спорт, допомагаємо молодим талантам. Сприяємо розвитку спортивної інфраструктури. А також підтримуємо дітей з обмеженими можливостями шляхом залучення до занять спортом.- Освіта. Підтримуємо інноваційні навчальні програми для дітей. Працюємо над підвищенням доступності якісної освіти для кожної дитини.
- Здоров’я та добробут дітей. Фінансуємо програми розвитку дитячої медицини та спеціальної інфраструктури. Надаємо адресну допомогу хворим дітям та їх родинам, а також допомагаємо дітям з соціально вразливих верств населення.
- Екологічні ініціативи. Підтримуємо та реалізуємо ініціативи, спрямовані на покращення інфраструктури, благоустрій територій, раціональне природокористування та охорону навколишнього середовища.

Parimatch Foundation має на меті об’єднання бізнесу, державного сектору та громадських організацій навколо вирішення конкретних соціальних проблем. Ми щиро впевнені, що тільки спільні зусилля та плідна співпраця призводять до позитивних сталих змін у суспільстві.