Проєкт PERSONALSHOPPER – це сервіс преміум шопінг послуг. Ми представляємо послугу персонального шопінгу в Україні з 2007 року, крім основного напрямку роботи з приватними клієнтами, також розвиваємо освітні програми у сфері іміджу та стилю.
Засновник проєкту PERSONALSHOPPER, Катерина Орєхова, член експертної групи української премії моди Best Fashion Awards. Перш ніж почати власний шопінг-бізнес, присвятила 5 років моднію журналістиці та стилізму, працювала в оргкомітеті Українського Тижня Моди, пізніше – у компанії Helen Marlen Group, де займалася маркетингом у сфері моди і люкса.

Серед послуг, які надає студія PERSONALSHOPPER: консультації по стилю, колірне тестування, шопінг супровід, ревізія і створення гардеробу, шопінг тури за кордоном, майстер-класи про моду.

На прохання наших клієнтів, студія PERSONALSHOPPER розширила свою діяльність і на благодійність. В рамках відкритих днів в студії проходить продаж модних речей наших клієнтів. Кошти, отримані від приватних продажів, ми передаємо благодійним організаціям.

Студія PERSONALSHOPPER знаходиться в Києві. Детальна інформація про нас на сайті:
www.personalshopper.com.ua