"Жовте Море" – ресторан із багаторічною історією роботи, кращими кухарями, що стажувалися в Японії, і найсвіжішими продуктами для приготування найсмачніших страв. Ресторан "Жовте Море" відомий своїми роллами і суші, але смачні пропозиції для столичних гурманів цим не обмежуються.

Меню ресторану – це ретельно підібраний путівник кулінарних хітів японської кухні. Дотримуючись усіх класичних канонів приготування далекосхідних делікатесів, шеф-кухар зі своєю командою впродовж декількох років ставили сміливі експерименти над пристрастями своїх гостей, вводили наймодніші новинки і йшли нога в ногу з актуальними світовими тенденціями у приготуванні страв японської кухні. Меню "Жовтого Моря" сьогодні – це збірка вишуканих рецептів, які віртуозно виконуються на Ваше замовлення.

Тут раді кожному гостю, тут неможливо не оцінити належним чином меню, що постійно оновлюється, і щосезонні новинки. "Жовте Море" запрошує Вас на діловий обід, або романтичний, і з радістю організує банкет на Ваше торжество.Контакти:

Дніпровська Набережна, 26-д       (044) 228 22 55

Проспект Героїв Сталінграда, 8     (044) 224-58-20

Вулиця Шота Руставелі, 22-а         (044) 235-61-01

Безкоштовна доставка суші            (044) 224-55-55

Веб-сайт: http://zheltoemore.com/