THERMEX – міжнародна корпорація, заснована в Італії в 1949 р, входить до трійки найбільших європейських виробників електричних водонагрівачів. З моменту свого заснування THERMEX займається тільки розробкою і виробництвом водонагрівальної техніки та теплового обладнання. Корпорація спеціалізується на виробництві водонагрівальної техніки. За рахунок своєї спеціалізації THERMEX сьогодні виробляє і продає по всьому світу більше 1,5 млн. водонагрівачів на рік. Вузька спеціалізація дозволяє робити по-справжньому якісні, зручні та надійні водонагрівачі, а багаторічний досвід і лідерство на ринку – застосовувати інноваційні рішення та новітні технології.
За 65 років своєї роботи THERMEX завоював визнання мільйонів покупців із більш ніж 160 країн світу, що вже оцінили по достоїнству водонагрівачі цієї марки. THERMEX створений, щоб принести в кожну сім'ю надійне, автономне, екологічно чисте джерело гарячого водопостачання. Ми готові забезпечити кожного споживача гарячою водою, відповідної вищим стандартам якістю, підвищуючи тим самим комфорт і сприяючи збільшенню тривалості життя населення.

THERMEX більше 15 років працює в Україні, будучи однією з найбільших компаній на ринку теплового обладнання і підтверджуючи звання найбільш професійної, інноваційної, а також соціально відповідальної компанії.

WWW.THERMEX.UA

 

Корпорація THERMEX та благодійний фонд «Українська Біржа Благодійності», проводять спільну акцію «ДОБРЕ ТЕПЛО»!

THERMEX несе відповідальність не тільки за якість своєї продукції, а й за свою діяльність перед суспільством. Соціальна відповідальність – це частина місії THERMEX, це філософія, на якій ґрунтується робота компанії. Благодійна діяльність для нас – це прояв громадянської позиції, це внесок, який ми можемо зробити в розвиток нашого суспільства, у підвищення якості життя людей, у наше сьогодення та майбутнє.

Саме тому відсоток з кожного проданого водонагрівача буде переведений у благодійний фонд «Українська Біржа Благодійності», ubb.org.ua.
Робота Фонду спрямована на індивідуальні проєкти допомоги нужденним дітям і дорослим. Це дозволяє не тільки зібрати фінансові кошти, але й дає можливість знати, як і на що ці благодійні гроші витрачаються.

Благодійну допомогу отримує безліч дітей і дорослих, що гостро потребують підтримки. Фонд оточує теплом, турботою, увагою та підтримкою тих дітей, які опинилися в біді, змінює їхні життя і дає надію на краще майбутнє.

 

Обираючи THERMEX, Ви допомагаєте дітям!

Подробиці на сайті www.thermex.ua