Компанія «Віннер Груп Україна» – один із лідерів автомобільного бізнесу в Україні з понад 27-річним досвідом успішної діяльності та офіційний імпортер автомобілів Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley. Компанія «Віннер Груп Україна» обрала для себе шлях соціально відповідального бізнесу із найкращим сервісом та світовим рівнем досвіду клієнта.

Автомобільний напрям «Віннер» представлений такими компаніями, як «Віннер Імпортс Україна», «Віннер Автомотів», «Порше Центр Київ Аеропорт», «Ягуар Ленд Ровер Київ Аеропорт», «Бентлі Київ» та «Віннер Лізинг», що пропонують автомобілі, запчастини та сервісне обслуговування у понад 50 дилерських центрах по всій Україні.

Компанія «Віннер Груп Україна» є одним із найбільших платників податків у своєму сегменті: в цілому від продажів понад 137 000 автомобілів до державного бюджету України було повернуто понад $1 400 000 000 у податках.

Команда «Віннер Груп Україна» налічує понад 700 співробітників.

Запорукою успіху «Віннер Груп Україна», яка вже понад 27 років є прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу в Україні, є п’ять основних цінностей, які поділяє кожен співробітник компанії:

1. Порядність. «Віннер» будує свій бізнес на принципах чесності, прозорості, взаємоповаги у ставленні до партнерів, клієнтів та власних працівників.
2. Постійне вдосконалення. Це готовність до змін, відкритість новому та вміння впроваджувати інновації.
3. Професійність. Брати відповідальність на себе, ретельно підходити до справи і вміти прийняти складне мільйонне рішення лише за 24 години!
4. Люди. Основний актив компанії «Віннер» – це люди, адже будь-який бізнес робиться з людьми і для людей.
5. Перемога. Це слово закладено у назві компанії і в перекладі з англійської означає «переможець».

Компанія активно розвиває напрям корпоративної соціальної відповідальності та щороку впроваджує благодійні ініціативи й соціальні проєкти.

Історія групи «Віннер» нерозривно пов’язана з історією та становленням незалежної України. Відзначивши разом із державою свої перші 25 років, у компанії вірять у світле майбутнє країни. Адже «Віннер» будує бізнес в Україні і для українців!

 

https://winner.ua/

https://www.facebook.com/WinnerGroupUkraine/