БФ "Крок вперед"

БФ "Крок вперед"

Загалом проєктів
20
Загалом зібрано
255030,94 грн
Благодійний фонд "Крок вперед" підвищує якість життя та сприяє інтеграції дітей та молоді з інвалідністю. Напрямки діяльності: впровадження реабілітаційних та освітніх послуг для дітей з інвалідністю в інституційних закладах; створення умов в інституційних закладах для надання дітям з інвалідністю якісних послуг; перепідготовка персоналу з метою покращення якості освітніх та реабілітаційних послуг для дітей з інвалідністю в інституційних закладах, соціальна інтеграція молоді з інвалідністю, трудова реабілітація молоді з інвалідністю через створення майстерень тощо.

Благодійний фонд «Крок вперед» засновано у 2013 р. Ідея створення організації грунтувалася на необхідності розвитку та запровадження якіcних послуг для дітей і молоді з інвалідністю в інституційних закладах України та поза їхніми межами задля підвищення загальної якості їхнього життя та інтеграції в суспільство.

Наша місія – підвищувати якість життя та сприяти інтеграції дітей та молоді з інвалідністю. За роки нашої діяльності ми створили та розвиваємо програму професійної підготовки та самозайнятості молоді з інвалідністю: швейну, комп’ютерну, принт-майстерні, обладнали тренінгову пекарню. Постійно діє програма реабілітації для дітей і молоді в партнерських дитячих будинках. Створено Монтессорі-центр і Центр професійного навчання, тренінгові кухні і Центр самостійних навичок.