![БФ "Мрію жити"](https://dobro-media-prod.s3-eu-west-1.amazonaws.com/staticfiles/logos/2023/11/06/348231573_1421560288408671_2159480478329526647_n.png.400x400_q85_box-147%2C0%2C906%2C758_crop_detail.jpg)
БФ "Мрію жити"
Загалом проєктів
1
Загалом зібрано
Благодійний фонд "Мрію жити" почав свою благодійну діяльність в 2014 році, покликанням якого є допомога дітям із ДЦП почати вести повноцінне життя. Проте з початком повномасштабної війни, наша діяльність сконцентрована також на інших напрямках.
- Про оператора
- Проєкти1
- Новини2
17.07.2024 09:25
Проходження реабілітації
БФ "Мрію жити"
![](https://dobro-media-prod.s3-eu-west-1.amazonaws.com/staticfiles/posts/2024/07/17/banners/photo_2024_07_05_09_00_52.webp.400x300_q85_box-0%2C213%2C723%2C643_crop_detail.jpg)
Завдяки dobro.ua та благодійникам була зібрана необхідна сума в розмірі 25000.00 грн, благодійний фонд "Мрію жити" сплатив реабілітацію для Кирила. Він успішно пройшов реабілітацію в центрі фізичної реабілітації «К…
06.07.2024 11:12
Кирило проходить реабілітацію
БФ "Мрію жити"
![](https://dobro-media-prod.s3-eu-west-1.amazonaws.com/staticfiles/posts/2024/07/06/banners/photo_2024_07_05_09_01_09_qrxFJlr.webp.400x300_q85_box-0%2C442%2C723%2C872_crop_detail.jpg)
Завдяки dobro.ua та благодійникам була зібрана необхідна сума в розмірі 25000.00 грн, благодійний фонд "Мрію жити" сплатив реабілітацію для Кирила та він успішно пройшов реабілітацію в центрі фізичної реа…