БО "БФ "Новий світ Одеса"

БО "БФ "Новий світ Одеса"

Загалом проєктів
12
Загалом зібрано
822325,00 грн
Благодійний фонд "Новий Світ Одеса" допомагає маленьким одеситам долати проблеми зі здоров'ям. Допомога здійснюється в рамках наступних програм: "Доступна медицина"; "Точний діагноз"; "Серцева допомога". Місія організації – реалізація прав дітей м. Одеси та Одеської області на користування найбільш досконалими послугами системи охорони здоров'я та засобами лікування і відновлення здоров'я.

Благодійний фонд «Новий Світ Одеса» допомагає маленьким одеситам долати проблеми зі здоров'ям. Нашими підопічними являються діти від 0 до 18 років. Ми почали свою діяльність у 2016 році. За час роботи організації нашими постійними партнерами стали: Одеський міський центр соціальних служб сім’ї, дітей та молоді, Департамент освіти та науки Одеси, Департамент труда та соціальної політики Одеської міської ради, міські і приватні поліклініки та лікарні, а також аптечні мережі тощо. Допомога здійснюється в рамках наступних програм:

- «Доступна медицина»: програма передбачає допомогу і сприяння в питаннях здоров'я дітям з різних соціальних категорій (сироти, діти з багатодітних сімей та / або неповних сімей, діти, позбавлені батьківського піклування).

- «Точний діагноз»: суть даної програми полягає в допомозі дітям, діагноз яких вимагає уточнення, підтвердження або ж виникають складнощі з його визначенням (організація обстеження в акредитованих медичних центрах і у акредитованих фахівців).

- «Серцева допомога»: на регулярній основі Фонд допомагає пацієнтам відділення серцево-судинної хірургії Одеської обласної дитячої лікарні, поставляючи необхідні для проведення операції медикаменти, реагенти та витратні матеріали.

Основні види діяльності фонду:

1. організація та фінансування обстеження для дітей;

2. уточнення діагнозу у дітей;

3. придбання медикаментів і витратних матеріалів для передачі підопічним або медичним установам;

4. збір коштів на придбання медичного обладнання та інші цілі фонду.

Задачі фонду:

1. привернення уваги до проблем здоров'я дітей м. Одеси і Одеської області;

2. реалізація прав дітей м. Одеси на користування найбільш досконалими послугами системи охорони здоров'я та засобами лікування і відновлення здоров'я.