БФ "Серця Майбутнього"

БФ "Серця Майбутнього"

Загалом проєктів
294
Загалом зібрано
54593107,46 грн
БФ "Серця майбутнього" – перший благодійний фонд, створений в 2012 році лікарем провідного державного кардіохірургічного центру України для того, щоб надавати не тільки професійну, але і благодійну допомогу дітям із вродженими вадами серця.

Приблизно 4 500 дітей щорічно народжується в Україні з вродженими вадами серця. 6-8 випадків вроджених вад серця на 1 000 новонароджених. Кожного дня в Україні народжується 12 дітей з вадами серця. Життя цих дітей може змінити операція зі встановлення серцевого імплантату. Ця операція проводиться без розрізу грудної клітки, проходить без зупинки серця та глибокого наркозу. За три дні здорова дитина може покинути лікарню. У цієї операції є тільки один недолік – вартість. Для багатьох родин в Україні така операція недоступна. Ендоваскулярне втручання проводиться через пункцію судин нижніх кінцівок без розрізу, зупинки серця і глибокого наркозу. В процесі операції в серці імплантується оклюдером.

Переваги ендоваскулярного втручання:

- Не потрібно реабілітація,

- Вже через 1-2 дні пацієнтів виписують з клініки абсолютно здоровими.

Недоліки:

- Ціна, яка становить від 36 до 108 тисяч гривень для придбання необхідного обладнання (імпланта). Держава більше не виділяє гроші на закупівлю імплантів. Щоб рятувати життя дітям, лікарі змушені розкривати грудні клітки. Це призводить до довгої реабілітації, а через обов'язкову зупинку серця під час операції у дитини можуть виникнути серйозні ускладнення. Батькам доводиться просити про допомогу небайдужих людей. Саме з метою збору коштів для придбання серцевих імплантів і був створений наш благодійний фонд.