"БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "СВІЧАДО"

"БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "СВІЧАДО"

Загалом проєктів
508
Загалом зібрано
72217678,48 грн
"СВІЧАДО" - благодійний фонд, який забезпечує матеріально-технічну допомогу українським лікарням, де рятують передчасно народжених дітей. Наш фонд займається інформуванням населення щодо проблеми передчасної народжуванності, реалізує разом з бізнесом програми корпоративно-соціальної відповідальності та всіляко сприяє розвитку благодійності в Україні.

"СВІЧАДО" — благодійний фонд, який з 2008 року забезпечує матеріальну-технічну допомогу українським лікарням, де рятують передчасно народжених дітей. Наш фонд займається інформуванням населення щодо проблеми передчасної народжуванності та всіляко сприяє розвитку благодійності в Україні, реалізуючи різноманітні благодійні проєкти разом з бізнесом та ініціативними групами. Всі 100% зібраних коштів перераховуються на благодійність.

Основна мета роботи нашого фонду направлена на вирішення наступних проблем:

•        Сприяння та допомога в закупівлі матеріально – технічної бази медичних закладів України, що опікуються проблемами передчасно народжених дітей.

•        Привернення уваги до проблем неонатологіїв Україні.

•        Побудова системи знань про неонатологію серед звичайних людей, використовуючи доступні для розуміння механізми.

•        Вивчення та надання статистичних даних за показниками передчасної народжуваності в Україні.

•        Вивчення і схематизація потреб по матеріально – технічному забезпеченню відділень неонатології в дитячих лікарнях і перинатальних Центрах України.

•        Розробка та реалізація програм КСО для бізнес компаній в Україні.