БО "БФ" Я-мама!"

БО "БФ" Я-мама!"

Загалом проєктів
21
Загалом зібрано
411038,21 грн
Наша місія - "Плекаємо цінності сім'ї, материнства і дитинства". Під опікою організації на сьогоднішній день знаходяться 507 сімей, а це понад 2300 осіб. Надаємо підтримку: сім'ям, які виховують дітей з інвалідністю, одиноким батькам, сиротам, багатодітним малозабезпеченим родинам. Надаємо матеріальну, психологічну, юридичну, консультаційну підтримку. Займаємося як благодійною, так і громадською діяльністю.

Організація "Я-мама!" зареєстрована 29 липня 2010 року. Наша місія - "Плекаємо цінності сім'ї, материнства і дитинства". 11 травня 2013 року за підтримки міської влади ми відкрили міський Центр для дітей, жінок і молоді «Я-мама!» В Житомирі. У 4 районах Житомирської області працюють представництва нашої організації. Під опікою організації на сьогоднішній день знаходяться 507 сімей, а це понад 2300 осіб.

Надаємо підтримку:

- сім'ям, які виховують дітей з інвалідністю,

- одиноким батькам,

- сиротам,

- багатодітним малозабезпеченим родинам.

Надаємо матеріальну, психологічну, юридичну, консультаційну підтримку. Займаємося як благодійною, так і громадською діяльністю. Стати частиною великої справи просто: будь-яка Ваша участь допоможе покращити якість життя родини, яка цього дуже потребує!