БО "БФ "СУПЕРГЕРОЇ"

БО "БФ "СУПЕРГЕРОЇ"

Загалом проєктів
14
Загалом зібрано
690217,89 грн
Благодійний фонд "СУПЕРГЕРОЇ" дбає про немовлят, які народжуються набагато раніше терміну. Основний напрямок діяльності фонду – матеріальне забезпечення неонатальних відділень України необхідним обладнанням та витратними матеріалами для підвищення якості виходжування передчасно народжених дітей.

Благодійний фонд "СУПЕРГЕРОЇ" дбає про немовлят, які народжуються набагато раніше терміну. Це ті малюки, які вміщуються на долоньці і важать всього 500 грамів або більше. Таких немовлят ще символічно називають "ранні пташки". Їм потрібна особлива увага, догляд та піклування як зі сторони батьків, так і зі сторони медичного персоналу. Якісне медичне обладнання та вчасно надана у повному обсязі професійна медична допомога дають такій дитині шанс на повноцінне життя у майбутньому.

Фонд був заснований у 2018 році жінками, які народили своїх дітей передчасно.

Основний напрямок нашої діяльності – матеріальне забезпечення неонатальних відділень України необхідним обладнанням та витратними матеріалами для підвищення якості виходжування передчасно народжених дітей. Фонд проводить благодійні інформаційно-освітні заходи для привернення уваги до проблематики передчасних пологів в Україні.