БО "Ти не один" Благодійний фонд 1+1 медіа"

БО "Ти не один" Благодійний фонд 1+1 медіа"

Загалом проєктів
2
Загалом зібрано
367778,19 грн
Головна мета фонду – опіка та захист тих, хто найбільше цього потребує, а також реалізація проєктів для забезпечення сталого розвитку. 24 лютого в Україні розпочалася жахлива військова агресія – рф вторглася і завдає руйнувань будинкам, лікарням, об’єктам інфраструктури. Всі команди і партнери фонду терміново почали направляти сили, щоб допомогти зменшити жахливу шкоду для життів людей, особливо дітей. Фонд відкриває єдиний благодійний збір Ukraine SOS.

Благодійна організація "Ти не один 1+1 медіа" була створена 5 років тому, щоб употужнити соціальні проєкти телеведучих – "Здійсни мрію", "Переможці" і "Право на освіту". За цей час здобуті значні перемоги для українського суспільства – в сферах освіти, психології та медицини, в безбар’єрності, рівності прав. У 2018 році була отримана відзнака Глобального договору ООН. Головна мета фонду – опіка та захист тих, хто найбільше цього потребує, а також реалізація проєктів для забезпечення сталого розвитку.

24 лютого в Україні розпочалася жахлива військова агресія – рф вторглася і завдає руйнувань будинкам, лікарням, об’єктам інфраструктури. Всі команди і партнери фонду терміново почали направляти сили, щоб допомогти зменшити жахливу шкоду для життів людей, особливо дітей. Було прийнято 12,5 тонн гуманітарної допомоги з Іспанії. Фонд відкриває єдиний благодійний збір Ukraine SOS. Всі кошти передаються на соціальні потреби українців, для родин-переселенців з дітьми, які перебувають на території України, для тих, хто продовжує працювати для держави і своїх міст, – на прийом і транспортування гуманітарної допомоги, пальне, доставку, забезпечення житла, притулків, пошук зниклих, надання адресної благодійної допомоги і забезпечення роботою там, де можливо, а також на інформаційну журналістську роботу для захисту суспільства. 

Ми на передовій, в тилу, у всій нашій Україні, ми у світі. 

Ти не один! Ми разом і єдині. Ви можете додавати нам сил і міці своїми благодійними внесками.  

UKRAINE ARE NOT ONE. UKRAINE SOS.
Україна не сама. Збережи Україну.