ГО "Інтегрум"

ГО "Інтегрум"

Загалом проєктів
9
Загалом зібрано
530352,00 грн
ГО "Інтегрум" – спільнота небайдужих людей, які щиро опікуються дітьми з дитячих будинків та інтернатів, центрів реабілітації та соціальних служб м. Києва та області. Наша місія – впровадження рівного етичного ставлення до дітей з особливостями розвитку та сприяння дитячої творчої реалізації. На постійній основі ми надаємо гуманітарну допомогу та запроваджуємо культурні та освітні заходи для дітей. Ми вже допомагаємо і пропонуємо вам приєднатися до нас!

Організація була створена у 2011 році. Спочатку, діяльність у більшій мірі була зосереджена на культурно-спортивному розвитку молоді. Згодом, була виявлена потреба та можливість займатися більше саме культурним напрямом. Так, з 2014 року для дітей з дитячих будинків, інтернатів та соціальних служб міста Києва та області почали проводитись розважальні шоу та театральні вистави. Починали з невеликої кількості дітей та обмеженого списку підопічних установ, поступово розширюючи свої можливості. Так, до виїздів до театрів додалися екскурсії, квести, майстер-класи та майстерні творчого розвитку, організація почала надавати дитячим закладам гуманітарну допомогу. 2017 року був започаткований щорічний благодійний фестиваль дитячої творчості «Від серця до серця», на сцені якого усі бажаючі діти можуть проявити свої таланти та отримати призи за участь.

Протягом останніх років наша організація запровадила декілька масштабних акцій та проєктів, допомогу отримують та приймають участь у наших заходах тисячі дітей. Ми розробляємо стратегічні плани для вирішення проблеми інклюзії людей, що потребують соціалізації: долучення майстерень творчого розвитку, допомога в комунікативній адаптації дітей, що залишились без батьківської опіки, а також спеціальних програм підготовки до вступів у ВНЗ. В планах – ще більше проєктів та дитячих щасливих усмішок!