ГО "Відчуй"

ГО "Відчуй"

Загалом проєктів
20
Загалом зібрано
530951,11 грн
Місія громадської організації "Відчуй": соціальна адаптація дітей та підлітків з порушеннями слуху, сприяння в педагогічній реабілітації слухопротезованих дітей та підлітків, покращення психоемоційного стану родин з порушенням слуху шляхом організації дозвілля та відпочинку, адвокація прав та інтересів людей з порушеннями слуху, розбудова інклюзивного суспільства, популяризація жестової мови.

Громадська організація "Відчуй" – організаційне об’єднання громадян з порушеннями слуху. Створена Андрієм Григоровичем Пишним, яка має на меті захист інтересів членів організації, інтеграція їх у суспільство, соціально-трудова та медична реабілітація, задоволення та захист своїх законних, економічних, творчих, вікових, національно-культурних, спортивних та інших інтересів.

За роки діяльності організації нам вдалося реалізувати багато важливих та корисних проєктів. Було створено єдиний в Україні безкоштовний реабілітаційний Дитячий Центр "Відчуй" для родин із дітьми з порушенням слуху, в якому щотижня займаються близько 120 сімей з усієї України. А за 5 років – це вже тисячі. Ми створили багато освітніх проєктів: унікальний музичний клас "БігБах", інтерактивні уроки "Жива мова", онлайн курси вивчення жестової мови на vumonline.org та megogo.net, відеоуроки "Прості речі" та "5 слів". Також є проєкти, спрямовані на соціалізацію молоді з порушенням слуху: креативний простір/коворкінг "ТАМ", підлітковий клуб "-teens", клуб "Юніор". Ось уже вшосте проводимо літній інклюзивний підлітковий табір "Відчуй", в якому за ці 5 років понад 1000 дітей змогли весело та пізнавально провести частину літніх канікул. Було засновано соціальне підприємство "Inclusive Friendly" – унікальний проєкт для поширення інклюзії в суспільстві. 2018 року розпочався проєкт "Коли тиша заговорила", до якого входять фотопроєкт "Зіркова абетка" (Бронза премії Effie Awards Ukraine 2018) та "Опера, яку ніхто не чув" (Золото премії Effie Awards Ukraine 2018, Золото премії Sabre Awards 2019).