Громадський центр "Волонтер"

Громадський центр "Волонтер"

Загалом проектів
4
Загалом зібрано
71722,00 грн
Оператор допомоги на dobro.ua БО "МБФ "УББ" до 2015 року.

Ініціативна група молодих людей, серед яких були педагоги, психологи, службовці, історики, журналісти об’єдналась заради спіль но ї реалізації своїх ідей та поширення засад добровільництва в Україні на благо розвитку суспільства. Ще до офіційної реєстрації організації у організації діяв ряд програм, які потім сформувались у три основних напрямки діяльності Центру.

Ранні програми центру:

- "Літери в граніті" - пошуково-дослідницька програма збереження культурної спадщини;

- "Дворові майданчики" - організація дворових футбольних змагань між підлітками у мікрорайонах міста Києва;

- Волонтерська тренінгова служба "Бар'єр" - профілактика негативних явищ у молодіжному середовищі за методикою "рівний -я рівному";

- Програма вивчення міжнародного досвіду волонтерської діяльності та організації соціально-педагогічної роботи з молоддю.

 

Напрями діяльності:

“Я і довкілля” - взаємодія людини і природи, вирішення екологічних проблем, вивчення та збереження культурних та історичних пам’яток, природоохоронна діяльність, дослідницько-пошукова робота.

“Я і людина” - розвиток та саморозвиток людини, вирішення проблем інтеграції у суспільство та адаптації до умов сучасного життя різних категорій підлітків та молоді, сприяння вихованню та розвитку лідерських якостей, створення умов для соціальної реабілітації та адаптації людей з особливими потребами, сприяння самореалізації творчої та обдарованої молоді.

“Я і міжнародне товариство” - сприяння інтеграції України у міжнародне співтовариство шляхом взаємопроникнення культур, традицій, налагодження взаєморозуміння між людьми різних національностей віросповідань, політичних поглядів на особистісному рівні, під час проведення спільних міжнародних заходів, акцій, а також у ході реалізації спільних проектів, програм.