Партнерство "Кожній дитині"

Партнерство "Кожній дитині"

Загалом проєктів
5
Загалом зібрано
295805,90 грн
Оператор допомоги на dobro.ua БО "МБФ "УББ" до 2017 року.

Партнерство "Кожній дитині" професійно допомагає сім’ям, громадам, державі забезпечувати право кожної дитини жити та виховуватися у сприятливому сімейному середовищі. Благодійна організація робить все можливе для того, щоб кожна дитина могла скористатися своїм правом на сім’ю, а дітей в інтернатних закладах ставало все менше і менше.

Партнерство "Кожній дитині", відоме до 2010 як Представництво благодійної організації "Кожній дитині" (EveryChild, Велика Британія), розпочало свою роботу в Україні 1998 року, як філіал міжнародної Європейської дитячої благодійної організації (ЄДБО), реалізовуючи низку проєктів, спрямованих на допомогу вразливим сім'ям із дітьми та запобігання потраплянню дітей до інтернатних закладів у Львівській та Київській області.

За роки своєї діяльності в Україні організація створила інтегровані соціальні служби, охопила послугами понад 5000 сімей з дітьми, запобігла 200 відмовам від дітей, провела 800 тренінгів для підвищення кваліфікації спеціалістів, які працюють в інтересах дітей.