Товариство Червоного Хреста України

Товариство Червоного Хреста України

Загалом проєктів
3
Загалом зібрано
40328,00 грн
Оператор допомоги на dobro.ua МБФ "УББ" до 2013 року.

Наша діяльність здійснюється за наступними напрямками: медико-соціальна допомога (попередження епідемії ВІЛ/СНІДу, туберкульозу, виконання програм безоплатного донорства крові), реагування на надзвичайні ситуації, розповсюдження знань з міжнародного гуманітарного права та Основоположних принципів Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, організація і підготовка населення до надання першої допомоги і догляду за хворими, здійснення розшуку і з’ясування долі осіб, постраждалих внаслідок збройних конфліктів чи інших надзвичайних ситуацій, підтримка біженців, що перебувають на території України.

Діяльність Товариства покриває всю Україну.
Найважливіші проєкти та напрямки міжнародної співпраці.
Ми реалізовуємо понад 40 проєктів і програм на території усієї держави, а саме: Програма медичної і соціальної допомоги вразливим категоріям населення України, Міжнародна Чорнобильська програма гуманітарної допомоги і реабілітації, Програми боротьби з епідеміями ВІЛ/СНІДу та туберкульозу, Програма пропаганди Основоположних принципів Червоного Хреста та імплементації Міжнародного гуманітарного права, Зменшення шкоди та попередження поширення ВІЛ/СНІД серед споживачів ін’єкційних наркотиків.

Наші досягення:
3200 патронажних сестер милосердя щороку обслуговують вдома близько 350 тис. громадян похилого віку, інвалідів, людей обмежених в пересуванні; щороку отримують натуральну та матеріальну допомогу майже 1,2 млн. підопічних; у житлових районах, віддалених від лікувально-профілактичних закладів організована робота 100 центрів та 359 кімнат медико-соціальної допомоги, під прапором Червоного Хреста діють 4 лікарні та 3 хоспіси, 14 денних і 3 стаціонарні відділення для літніх людей, якими опікується Товариство; щорічно пересувні діагностичні лабораторії Червоного Хреста обстежують стан здоров'я 45 тис. мешканців; спільно з Люксембурзьким Червоним Хрестом у Львові оснащено сучасною апаратурою центр дитячої серцево-судинної хірургії на суму 2,5 млн.грн. та прооперовано близько 300 дітей з вадами серця (з 1990 року); створено 27 складів обласного та 390 складів міськрайонного підпорядкування загальною площею 1201 тис. кв. м. з недоторканих запасів на випадок надзвичайних ситуацій; у 25 обласних організаціях сформовано 308 груп швидкого реагування; 84 тис. громадянам допомогли знайти їхніх рідних.