ВБО "Даун Синдром"

ВБО "Даун Синдром"

Загалом проектів
39
Загалом зібрано
968815,06 грн
Всеукраїнська благодійна організація "Даун Синдром" працює вже більше ніж 16 років, об’єднуючи близько 1000 українських сімей, які виховують дітей з синдромом Дауна. Організація не лише напряму працює з дітьми та молоддю з синдромом Дауна. Вона також підтримує спеціалістів, які працюють з такими дітьми, з інших сфер (освітня система, потенційні роботодавці). Також широко інформує громадськість про цих людей та представляє їхні інтереси на національному рівні.

Всеукраїнська благодійна організація "Даун Синдром" створена в 2003 році батьками дітей із синдромом Дауна та є членом Європейської Даун Синдром Асоціації (European Down Syndrome Association). Організація об'єднує близько 1000 українських сімей, які виховують дітей з синдромом Дауна. Фонд працює в наступних напрямках діяльності:

1. Безпосередня робота з дітьми/молоддю з СД і їхніми батьками: в 2009 році організація відкрила Центр раннього розвитку. Заняття з фахівцями щомісяця відвідують близько 100 дітей у віці від народження і до 8 років. Для підлітків і молоді діє проект "Молодіжний Клуб" і проект "Підтриманого працевлаштування". Також діє шкільний проект "Перспектива 21.3" для учнів з синдромом Дауна та іншими особливостями розвитку.

2. Підтримка фахівців (співробітники ІРЦ, вихователі дитячих садків, педагоги шкіл, соціальні працівники та інші фахівці, які працюють з дітьми з СД) – проведення семінарів, вебінарів, міжнародних конференцій з метою поділитися досвідом та підтримати фахівців в їхній роботі. Також розробка програм, навчальних матеріалів (методичні посібники, підручники, робочі зошити для дітей з особливими освітніми потребами).

3. Проведення інформаційних кампаній, благодійних акцій і турнірів, активна робота зі ЗМІ; організація культурних та спортивних проектів.

4. Співпраця з профільними міністерствами та відомствами, державними і міжнародними організаціями.