Дайте Назару шанс на життя без болю!

Доброго дня!

Ми,батьки,Рибак Назара.

Назар має діагноз:

ДЦП,симптоматична епілепсія,спастичний тетрапарез,мікроцефалія.

Назар закінчує проходити курс реабілітації в МЦРН.Відвідує такі заняття:

ЛФК

Загальний масаж

Логопедична корекція.

Під час занять з логопедом,в Назара зменшилася слюнотеча,з'являються нові звуки у вимові.Після занять ЛФК,Назар став краще тримати рівновагу,намагається переступати ніжками не схрещуючи їх.Завдяки масажу зменшилася спастика м'язів.

Безмежно дякуємо фонду "Киян",Вікторії Матвіївні,dobro.ua,за допомогу в проходженні курсу реабілітації,для нашого сина! Завдяки Вам,Назар має змогу проходити такі важливі,для нього курси реабілітації !!! Дякуємо всім спеціалістам МЦРН,адміністрації,за професійність та турботу!

Дякуємо Вам,наші чарівники-помічники !!!

З повагою батьки,Рибак Назара!

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію