Новини січень 2026
Дівчинка з великим нетерпінням чекала на цю важливу операцію, яка стала для неї серйозним кроком у боротьбі за здоров'я. Хірургічне втручання пройшло вдало та тривало близько чотирьох годин. Проте післяопераційний період виявився для Софійки непростим. Виходячи з наркозу, вона трохи плакала через біль у ніжці, що є нормальною реакцією після таких процедур.
Два місяця дівчинка перебувала вдома під спостереженням рідних та на знеболювальних препаратах, які полегшували її стан. Зараз її самопочуття вже поступово покращується, що відповідає нормальному перебігу відновлення після операції. Згідно з висновками лікарів, стан Софійки оцінюється як задовільний.
У січні Софії зняли гіпс. Фахівці провели контрольний рентген-знімок, щоб оцінити стан ніжки після втручання та обговорили рекомендації щодо підготовки до наступного етапу операції.