• про партнера

«Ода нескромності» від директора Дмитра Логінова.

Мене виховали скромним. Був я таким і у дворі, і в школі, і в доросле життя я увійшов тихо і скромно. Як мене вчили. Але коли ми зі Світланою створили з нуля фірму, якою я можу пишатися, подумав: «Досить, досить бути скромним і непомітним!». Особливо після почутої фрази «Скромність - доля посередності».

Чому я не можу відкрито говорити, що моя, така класна, компанія - одна з кращих в своїй області? Чому я не можу похвалитися, що у мене потік клієнтів збільшується, незалежно від пори року? І парк обладнання розширюється щомісяця. Коли ви прочитаєте ці рядки, у мене ще щось з'явиться.

Ідея, дизайн, конструкція, широкоформатний, цифровий, офсетний друк весь цикл «під ключ» в одному місці - що ще потрібно замовнику, щоб зустріти ... успіх і прибуток. На сайті ви побачите вражаючий список наших клієнтів, портфоліо наших робіт і список устаткування. Все досить нескромно.

Чому я вибрав таке особисте звернення до вас? Звичайно, для замовлення і технічних питань можна звертатися до наших менеджерів. Але я завжди особисто відкритий для вас, для мене не існують дрібні питання. Я розбираюся у всіх подробицях виробництва реклами і - не соромтеся. Не будьте скромними!

Ваш Дмитро Логінов

Долучайся до нас!

Ти можеш допомагати робити хороші справи, долучившись до нашої команди в якості партнера

Стати партнером