• про партнера

У 2013 році нам здалося, що не існує жодного сайту про нас – звичайних дівчат зі своїми проблемами, турботами, інтересами та прагненнями. Здалося, що жіночі медіа якось окремо, а наші розмови з подругами на обідній перерві чи за пляшкою вина ввечері – окремо. 

Тому ми вирішили створити новий жіночий ресурс. І в нас це вийшло без сторонніх інвестицій, лише завдяки набутому досвіду та підтримці читачок, які в нас повірили.

За сім років змінився світ, змінилися і ми. Встигли підтримати український жіночий бізнес, створивши в 2014 році каталог стартапів і започаткувавши нову рубрику The Devochki PRO. У рамках цього проєкту провели низку лекцій про бізнес – допомогли дівчатам отримати необхідні знання для розвитку своєї справи та познайомили їх між собою, створивши міцну спільноту та ґрунт для співпраці.

Зараз ми підтримуємо ідеї фемінізму та намагаємося потроху змінювати світ. Наш сайт став майданчиком для жіночого досвіду – ми зібрали безліч жіночих історій та думок. Пишаємося, що наші читачки хочуть ділитися важливим саме з нами.

The Devochki залишаються незалежним виданням. Підтримувати роботу ресурсу допомагають рекламні інтеграції – ми завжди раді створювати крутий контент для брендів, який буде цікавий нашій аудиторії.

Долучайся до нас!

Ти можеш допомагати робити хороші справи, долучившись до нашої команди в якості партнера

Стати партнером