7-річній Саші потрібна операція на серці
7-річній Саші потрібна операція на серці
Завершений

7-річній Саші потрібна операція на серці

Проєкт здійснює
Розпочато: 08.09.2015
Київ
Завершений
Всього зібрано
62874,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
62874,00 грн.

У 7-річної Саші вроджена вада серця, і її врятує лише ендоваскулярна операція. Вона вже перенесла важку операцію на шлунку, коли їй було півроку, смерть батька 4 місяці тому, і тяжку форму пневмонії. Саша живе в багатодітній родині з прийомною сестрою, двома рідними сестрами і братом. Мама дівчинки, Олександра, просить допомогти їм зібрати кошти на оклюдер, який допоможе доньці уникнути ускладнень. Вартість його становить 85 386 грн, а таких грошей у матері-одиначки немає.

З самого початку свого життя Саші довелося мужньо боротися за кожен подих. Дівчинка з'явилася на світ в результаті 29-годинних пологів. З двійні вижити змогла тільки Саша. І на цьому її боротьба за життя не припинилася. У півроку дівчинка потрапила на операційний стіл з діагнозом заворот кишок. І хоч операція пройшла успішно, життя маленької Саші істотно ускладнилося з тих пір.

Часті ГРВІ призвели до того, що в квітні цього року дівчинка злягла з прикореневою пневмонією. Хвороба вдалося вилікувати, але шуми в серці не давали лікарям спокою. На черговому обстеженні УЗД показало у Саші ваду серця – дефект міжпередсердної перетинки. Це стало ударом для дівчинки і її сім'ї. Довелося залишити заняття балетом, так як лікарі заборонили їй будь-які навантаження. Тепер кожен удар серця на рахунку.

"Найбільше я боюся, коли у Саші хапає серце, поруч немає валокордина. 3-4 рази на тиждень його точно пити доводиться, а їй всього 7 років", - говорить мама дівчинки.

Всупереч своєму діагнозу, Саша сміється і радіє життю. Вона сильна, мужня і добра. У точності, як її мама Олександра. Велике серце і неймовірна сила духу допомагають жінці не тільки самій ростити 4-х рідних дітей, а й виховувати 3-річну прийомну доньку. Олександра взяла дівчинку під опіку, коли її біологічних батьків позбавили прав на дитину.

На долю Сашкової мами випало чимало випробувань: чоловік помер в травні 2015 року, тоді ж дочці поставили страшний діагноз. Але вона не зневіряється і не опускає руки. Безсонні ночі, проведені в дорозі за кермом, дозволяють родині залишатися на плаву. Вже 14 років Олександра працює водієм таксі і є головним годувальником у своїй родині. Мама Саші часто отримує від своїх пасажирів дитячі речі, які віддає в центри допомоги. Хоча сама допомогу приймати дуже соромиться і до останнього відмовляється.

Багатодітна сім'я живе в 3-кімнатній державній квартирі. Держава допомагає дітям Олександри з путівками в санаторії, але цього року з відпочинком не склалося. Спритна мама знайшла вихід із ситуації –  кожні літні вихідні вона вибиралася з дітьми на Київське море з наметами. Саша бере приклад з мами, таку активну і повну життя дитини, як вона, треба ще пошукати! Малювання, співи, плетіння з резиночик – дівчинка завжди знайде чим себе зайняти. Була б тільки можливість... Адже вибір звужується, коли звичайна необхідність бути здоровою стає розкішшю.

У її житті все тільки починається. Школа, нові друзі, захоплення і перші дитячі серцеві переживання. І в наших з Вами силах зробити так, щоб маленьке сердечко стискалося тільки від приємних хвилювань!

 

ПІБ: Притула Олександра Валеріївна, 13.01.2008

Місто: Київ

Діагноз: вроджена вада серця – дефект міжпередсердної перетинки

ID: 1714
Підтримали
Благодійна допомога
30.09.2015 11:08
18798,00 грн.
velichechka
30.09.2015 10:58
20,00 грн.
Благодійна допомога
30.09.2015 10:27
10,00 грн.
Благодійна допомога
30.09.2015 08:07
200,00 грн.
Благодійна допомога
29.09.2015 21:13
50,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Подаруй перезавантаження українським підприємицям
Підтримати
Здоров'я
Подаруй перезавантаження українським підприємицям
Ми хочемо провести для 15 жінок з нашої спільноти живу зустріч у Карпатах, метою якої буде відновлення е…
Владик хоче бути самостійним. 2
Підтримати
Здоров'я
Владик хоче бути самостійним. 2
Дитинство маленького Владика непросте, не кожен дорослий зміг би так… На жаль, після народження Владик з…
Макарчик хоче грати в футбол. 2
Підтримати
Здоров'я
Макарчик хоче грати в футбол. 2
Макарові 10 років, у нього ДЦП, він навчається в 5 класі на інклюзивній формі навчання. Найзаповітніша й…
Михайло виборює кожен крок!
Підтримати
Здоров'я
Михайло виборює кожен крок!
Мишко дуже допитливий хлопчик, але діагноз ДЦП заважає йому досліджувати світ. Він хоче ходити, але спас…
Показати всі