7-річній Саші потрібна операція на серці
7-річній Саші потрібна операція на серці
Завершений

7-річній Саші потрібна операція на серці

Проєкт здійснює
Розпочато: 08.09.2015
Київ
Завершений
Всього зібрано
62874,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
62874,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

У 7-річної Саші вроджена вада серця, і її врятує лише ендоваскулярна операція. Вона вже перенесла важку операцію на шлунку, коли їй було півроку, смерть батька 4 місяці тому, і тяжку форму пневмонії. Саша живе в багатодітній родині з прийомною сестрою, двома рідними сестрами і братом. Мама дівчинки, Олександра, просить допомогти їм зібрати кошти на оклюдер, який допоможе доньці уникнути ускладнень. Вартість його становить 85 386 грн, а таких грошей у матері-одиначки немає.

З самого початку свого життя Саші довелося мужньо боротися за кожен подих. Дівчинка з'явилася на світ в результаті 29-годинних пологів. З двійні вижити змогла тільки Саша. І на цьому її боротьба за життя не припинилася. У півроку дівчинка потрапила на операційний стіл з діагнозом заворот кишок. І хоч операція пройшла успішно, життя маленької Саші істотно ускладнилося з тих пір.

Часті ГРВІ призвели до того, що в квітні цього року дівчинка злягла з прикореневою пневмонією. Хвороба вдалося вилікувати, але шуми в серці не давали лікарям спокою. На черговому обстеженні УЗД показало у Саші ваду серця – дефект міжпередсердної перетинки. Це стало ударом для дівчинки і її сім'ї. Довелося залишити заняття балетом, так як лікарі заборонили їй будь-які навантаження. Тепер кожен удар серця на рахунку.

"Найбільше я боюся, коли у Саші хапає серце, поруч немає валокордина. 3-4 рази на тиждень його точно пити доводиться, а їй всього 7 років", - говорить мама дівчинки.

Всупереч своєму діагнозу, Саша сміється і радіє життю. Вона сильна, мужня і добра. У точності, як її мама Олександра. Велике серце і неймовірна сила духу допомагають жінці не тільки самій ростити 4-х рідних дітей, а й виховувати 3-річну прийомну доньку. Олександра взяла дівчинку під опіку, коли її біологічних батьків позбавили прав на дитину.

На долю Сашкової мами випало чимало випробувань: чоловік помер в травні 2015 року, тоді ж дочці поставили страшний діагноз. Але вона не зневіряється і не опускає руки. Безсонні ночі, проведені в дорозі за кермом, дозволяють родині залишатися на плаву. Вже 14 років Олександра працює водієм таксі і є головним годувальником у своїй родині. Мама Саші часто отримує від своїх пасажирів дитячі речі, які віддає в центри допомоги. Хоча сама допомогу приймати дуже соромиться і до останнього відмовляється.

Багатодітна сім'я живе в 3-кімнатній державній квартирі. Держава допомагає дітям Олександри з путівками в санаторії, але цього року з відпочинком не склалося. Спритна мама знайшла вихід із ситуації –  кожні літні вихідні вона вибиралася з дітьми на Київське море з наметами. Саша бере приклад з мами, таку активну і повну життя дитини, як вона, треба ще пошукати! Малювання, співи, плетіння з резиночик – дівчинка завжди знайде чим себе зайняти. Була б тільки можливість... Адже вибір звужується, коли звичайна необхідність бути здоровою стає розкішшю.

У її житті все тільки починається. Школа, нові друзі, захоплення і перші дитячі серцеві переживання. І в наших з Вами силах зробити так, щоб маленьке сердечко стискалося тільки від приємних хвилювань!

 

ПІБ: Притула Олександра Валеріївна, 13.01.2008

Місто: Київ

Діагноз: вроджена вада серця – дефект міжпередсердної перетинки

ID: 1714
Підтримали
Благодійна допомога
30.09.2015 11:08
18798,00 грн.
velichechka
30.09.2015 10:58
20,00 грн.
Благодійна допомога
30.09.2015 10:27
10,00 грн.
Благодійна допомога
30.09.2015 08:07
200,00 грн.
Благодійна допомога
29.09.2015 21:13
50,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Допоможіть Даміру з лікуванням!
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть Даміру з лікуванням!
Даміру 5 років, і у нього аутизм. Хлопчик почав сидіти і повзати в 6-місячному віці, проте батьків насто…
Допомога діткам з інвалідністю
Підтримати
Здоров'я
Допомога діткам з інвалідністю
Завдяки цьому проєкту ми закупимо 20 спеціальних ліжок у Знамʼянський будинок-інтернат, де проживають ді…
Бути поруч
Підтримати
Здоров'я
Бути поруч
16-річній дівчині, яку госпіталізували у відділення дитячої онкології разом з мамою, довго не могли вста…
Боротьба за нормальне життя янголятка Єви
Підтримати
Здоров'я
Боротьба за нормальне життя янголятка Єви
Народження Єви проходило складно та з великими проблемами. Однак спочатку життя дівчинки було звичним дл…
Показати всі